Konkursas „Dūzgiam Kalėdas sode“

Konkursą organizavo VU botanikos sodas ir Lietuvos floristų asociacija; konkurso partneris – Vilniaus miesto savivaldybė; informacinis partneris – žurnalas „Sodo spalvos“.

Konkurse dalyvavo 55 vidurinių ir profesinių mokyklų mokiniai iš 12 Lietuvos miestų ir miestelių! Respublikinis mokinių floristikos konkursas „Dūzgiam Kalėdas sode!” nuskambėjo per Lietuvą ir sukvietė dešimtis lankytojų į parodą. Sodo muziejų dvi savaites puošė daugiau kaip 100 floristinių eglučių, žaisliukų, Advento ir Kalėdų vainikų.

Mūsų mokyklos mokiniai pirmą kartą dalyvavo tokiame konkurse. Dominyka Turlaitė iš 8a klasės pagamino eglutės žaisliuką ir konkurso metu gamino Kalėdinį vainiką. Sekėsi gerai, Dominykai skirta III vieta savo amžiaus grupėje. Mūsų moksleivei taip pat skirtas botanikos sodo darbuotojų prizas. Sveikiname Dominyką! Šaunuolė!

Moksleivę konkursui ruošė technologijų mokytoja Birutė Jarumbavičienė