Dovana mokyklai

Poetas J. Marcinkevičius yra sakęs: „Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais“.

Vasario 4 d. Seimo narė V. Vingrienė padovanojo Vilniaus Taikos progimnazijai vertingų knygų mokiniams. „Druska jūrai“ R. Šepetys, „Sibiro haiku“ J. Vilė, „Tarp pilkų debesų“ R. Šepetys, „Tomo Sojerio nuotykiai“ M. Twain.

Seimo narė V. Vingrienė skatina mokyklų mokinius domėtis šiuolaikine literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą. Jos teigimu, knygos padeda ugdyti intelektą, kūrybingumą, be to, turtina tiek rašytinę, tiek šnekamąją kalbą.

Informacinio centro vedėja J. Tumas