5B, 5C, 5D klasių moksleiviai dalyvavo lietuvių kalbos projekte „Penktokai myli Lietuvą“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti

Artėjant vasario 16-ajai  lietuvių kalbos vyr. mokytoja R. Mikolaitytė  5b, 5c ir 5d klasių moksleiviams pasiūlė  parašyti tautinės vėliavos spalvų lapeliuose, ką jie galvoja apie Lietuvą, ką jiems reiškia šis žodis, ar svarbi tėvynė ir jos istorija.
Mokinių mintys pranoko mokytojos lūkesčius, nes penktokėliai labai nuoširdžiai rašė apie Lietuvą, jos istoriją, išsakė savo požiūrį, nepabijojo atskleisti jausmų.
Drauge su mokytoja vaikai parengė stendus „Penktokai myli Lietuvą“ bei  „Penktokų mintys apie Lietuvą“.
Džiaugiuosi savo moksleivių darbais, nes taip ugdome tautinę dvasią bei patriotiškumą, mūsų stendai, skirti vasario 16-ajai paminėti, tebus tik gražus akcentas  prisidedant prie visų progimnazijos bendruomenės  darbų.

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja,

lietuvių kalbos, istorijos bei dorinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė R. Mikolaitytė