Sporto šventė

Š. m. balandžio 30 d. tradiciškai buvo organizuojama mokyklos priešmokyklinių grupių pavasario sporto šventė, kurią atidarė futbolininkas Arminas Narbekovas. Šventę pradėjome bendra mankšta. „Smalsučių“, „Kodėlčiukų“ ir „Žiniukų“ grupių vaikų bei jų tėvelių, brolių, sesių komanda savo jėgas bandė įvairiose sporto rungtyse: organizuotos „Salos“, „Apelsino keliai“, „Judrusis gyvatukas“, „Karšta bulvė“, „Vaivorykštės kelionė“, „Kurmio urvas“, „Ugnies slibinas“. Daug džiaugsmingų akimirkų suteikė ir sirgalių emocijas audrino virvės traukimo varžybos.

Sportas neabejotinai skatina bendrystę ir teikia begalę gerų emocijų, tad sportiškai nusiteikę dalyviai buvo pakviesti įrodyti savo vieningumą ir ryžtą. Renginys džiugino akį ir širdį dėka vieningai iš peties padirbėjusios gausios kūrybingų pedagogų komandos: Petro Pivoriūno bei Ingridos Karklelienės, Laimos Kazakevičienės, Marytės Ašmenskienės, Akvilės Širvaitytės, Vilės Poškienės ir Sabinos Molis.

Buvo apdovanoti visi sporto šventėje dalyvavę vaikai ir jų tėveliai.

Didelę padėką reiškiame  Renatos ir Ovidijaus Melių šeimai už gaivinančius ledus sporto šventės dalyviams 🙂

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ingrida Karklelienė