Padėka už dalyvavimą visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“

Tarptautinė komisija nacių ir sovietų okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti Vilniaus Taikos progimnazijai už dalyvavimą visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“ įteikė padėkos raštą.

Pirmadienį, sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dienos minėjimo rytą, 8.00 val., buvo pagerbtas 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“.

Languose 10 minučių degė žvakutės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir
vienybę. Mokiniai susipažino su Sausio 13-ąją žuvusiais laisvės gynėjais, su mokytojais dalijosi mintimis ir žiūrėjo video medžiagą.

Pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“ Tarptautinė komisija organizuoja kasmet, nuo 2008 metų.

Istorijos ir etikos mokytojas dr. A. Bitautas