Taikos progimnazija – aktyviausių sostinės mokyklų APDOVANOJIMAS!

Vilniaus Taikos Progimnazija už tai, kad yra viena iš aktyviausių sostinės mokyklų iš Vilniaus miesto savivaldybės drauge su „Sveiku miestu“ gavo apdovanojimą! Vilniaus Taikos progimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvauja sporto, meno ir kultūros renginiuose, kuriuos organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Aktyviausių mokyklų šventė su hiphopo grupe „8 Kambarys“ vyko vasario 26 d. (trečiadienį) 15.00 Menų fabrike „LOFTAS“. Atvykusiems moksleiviams vyko interaktyvios pramogos: stalo, futbolas, pramoga su VR akiniais, krepšinis, savanorių centro erdvėje – konsultacijos apie savanorystę. Nuo 16 val. „Lofto“ scenoje koncertuos populiarioji hiphopo grupė „8 Kambarys“.

Šiuo metu progimnazijos bendruomenė aktyviai rengiasi minėti Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.

Istorijos ir etikos mokytojas dr. A. Bitautas

Renginio metu darytos nuotraukos fotografo S. Žiūros