6e klasės moksleiviai kūrė integruotą lietuvių kalbos – dailės projektą „Švenčių belaukiant“

Gruodžio 14-17 dieną 6e klasės moksleiviai paskatinti   lietuvių kalbos vyr. mokytojos  Renatos   Mikolaitytės   kūrė linksmus komiksus ,kurie sugulė į integruotą lietuvių kalbos ir dailės projektą „Švenčių belaukiant“.

Vaizdo pamokos metu iš anksto šeštokams buvo pasiūlyta tema, paaiškinta, kas yra komiksas, kaip jį reikia atlikti. Džiaugiuosi, jog vaikai noriai kūrė  tekstus, siuntė redaguoti, o piešinius ne tik ėmė iš interneto, bet ir patys piešė.

Susitikę vaizdo pamokoje aptarėme, išrinkome pačius įdomiausius darbus, atsižvelgėme į tekstą, kūrybą bei piešinėlių atlikimo techniką. Džiaugiuosi prieš  šv. Kalėdas galėdama parodyti savo mokinukų darbus.

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja R. Mikolaitytė

Kaip vilkas padėjo seniui šalčiui

Komiksas

Komiksas_Švenčių belaukiant_1