Didelis ir spalvotas Vilniaus 698 gimtadienis!

Ar žinojote, kad Vilnius – tai miestas ant upių? Taip, nors tai ir labai keistai skamba. Srauniausia upė – Vilnia. Tačiau prieš daugelį metų būta ir daugiau upelių, kurie dabar užkasti arba nukreipti į vamzdžius. Vienas toks Vingrių upelis. Sakoma, jog dabar jis griauna Prezidentūros tvorą 🙂 O varpinė, tai buvusi gynybinės sienos dalis. Jos laikrodis senesnis už Londono Big Ben’ą…
Tai tik keletas įdomybių, kuriomis dalinosi 4b klasės mokiniai. Šaunieji ketvirtokai tikrai pasiruošė Vilniaus gimtadieniui. Tad siunčiame daug spalvotų linkėjimų mūsų mylimai sostinei.
Pradinių klasių vyr. mokytoja G. Dermontienė

Virtualioje edukacijoje 3c kl. vaikai išgirdo įvairių pasakojimų, legendų apie Vilniaus miestą, Gedimino pilį. Įgytas žinias tikrino spręsdami kryžiažodžius, atlikdami įvairias nuotaikingas užduotis.
Pradinių klasių vyr. mokytoja J. Vlasovienė