Vasario – 16-oji

Vasario 16-oji  Lietuvos  Valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena. Praėjusią savaitę paminėjome Vilniaus gimtadienį, dalyvavome edukacinėje veikloje. Su mokiniais diskutavome „Kodėl aš myliu Lietuvą“. Lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo integruotose pamokose žiūrėjome filmukus, juos aptarėme. Kas garsina Lietuvą, apie garsius žmones, apie Lietuvos  kunigaikščius, kodėl mes esame laisvi. Dailės pamokose vaikai piešė Lietuvą, rašė rašinėlius.

Mokiniai dalyvavo virtualioje edukacinėje pamokoje „Kelias į Vasario – 16-osios Nepriklausomybę“ iš Signatarų  namų –  istorijos ir architektūros paminklo, kuriame 1918 metų vasario 16 dieną buvo pasirašytas Nepriklausomos Lietuvos Valstybės Atkūrimo Aktas.

Pradinių kl. vyr. mokytoja J. Vlasovienė