Meninio skaitymo konkurso atgarsiai

Šių metų vasario 9 dieną mūsų progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas 5-8 klasių moksleiviams. Tiesa, šiemet niekas nestovėjo scenoje priešais komisijos narius, kaip tai buvo įprasta daugelį metų, dalyvių  nebuvo gausu, visgi noro įtaigiai perteikti pasirinktą tekstą, įveikti varžovus ir būti geriausiam nestigo. Kad ir nedrąsiai, konkursą virtualioje erdvėje pradėjo penktokai, juos keitė šeštų, septintų klasių moksleiviai, užbaigė patys vyriausieji – aštuntokai. Skambėjo R. Stankevičiaus, Šatrijos Raganos, V. Mačernio, Justino Marcinkevičiaus, A. E. Puišytės, R. Unos,  DŽ. M. Bario, O. Proislerio, R. Brėdberio ir kitų lietuvių bei užsienio rašytojų kūrinių, jų ištraukų žodžiai. Kiekvienas dalyvis buvo atviras, nuoširdus, stengėsi užburti komisijos narių širdis. O jų išties buvo nemažai. Skaitovus vertino mūsų progimnazijos direktorius R. Einoris, direktoriaus pavaduotoja D. Daubarienė, bibliotekos vedėja J. Tumas, lietuvių kalbos mokytojos: R. Einorienė, R. Kireilienė, R. Mikolaitytė, V. Balčiūnienė, T. Gadeikienė, N. Narusevičiūtė.

Nors nebuvo lengva, komisijos nariai nutarė pirmąją vietą 5-6 klasių koncentre skirti 5d klasės mokinei Rugilei Giedrytei, antrąją – 6e klasės mokinėms Margaritai Korlaitei ir Saulei Gečiūtei, trečiąją – 5b ir 5e klasių mokinėms Eimantei Kuzmickaitei bei Kamilei Kvietkauskaitei. Pirmoji vieta 7-8 klasių koncentre skirta 8a klasės mokinei Austėjai Visockaitei, antroji – 7e klasės mokinei Olivijai Baginskytei ir 8f klasės mokiniui Mantui Kurmilavičiui, trečioji – 8c klasės mokiniui Motiejui Kraujeliui.

Komisija dėkoja visiems skaitovams ir viliasi, kad meninio skaitymo konkurso Vilniaus miesto etapas bus sėkmingas Rugilei Giedrytei bei Austėjai Visockaitei, atstovausiančioms mūsų progimnazijai taip pat virtualioje platformoje. Sėkmės joms!

Komisijos narių vardu džiaugiasi ir linki lietuvių kalbos mokytoja N. Narusevičiūtė.

Lietuvių k. mokytoja N. Narusevičiūtė