5–8-ų klasių mokinių biologijos olimpiada

Kovo 24 d. vyko Lietuvos miestų ir rajonų mokyklų 5–8-ų klasių mokinių biologijos olimpiados II etapas.

Taikos progimnaziją II etape atstovavo Vilius Streckis (5b), Ieva Čičinskaitė (6b), Aurimas Vakaris Bartaška (7a), Goda Silevičiūtė (8a) ir Austėja Visockaitė (8a). Mokiniai užduotis atliko nuotoliniu būdu namuose prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „Eduka klasė“.

III-asis Olimpiados etapas vyks 2021 m. birželio 4 dieną nuotoliniu būdu. Šį etapą organizuoja ir vykdo Lietuvos biologijos mokytojų asociacija ir skaitmeninė mokymo(si) aplinka Eduka klasė. III-ąjame etape dalyvaus mokiniai, geriausiai atlikę II-ojo etapo užduotis ir įveikę atrankinius klausimus.

Pakvietimus į III – ąjį etapą gavo Vilius Streckis (užimta II vieta Vilniaus mieste) ir Austėja Visockaitė (užimta II vieta Vilniaus mieste). Puikiai sekėsi ir Ievai Čičinskaitei, kuri bus apdovanota pagyrimo raštu.

Sveikiname laimėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!

Biologijos mokytoja metodininkė Rasa Žukauskienė