Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada 2021

Planetos ir valstybės gerovė, jos sėkmė neįmanoma be supratingo požiūrio į aplinką, žinių – lygiai kaip ir penkiakovei reikalingas tiek mąstymas, tiek fizinis ir psichologinis pasirengimas. Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados 7 ir 8 klasių mokiniams ambasadore tapo Lietuvos penkiakovininkė, daugkartinė olimpinė, Europos ir pasaulio čempionė ir vicečempionė, tris kartus Lietuvos metų sportininkė Laura Asadauskaitė – Zadneprovskienė.

2021 m. lapkričio 18 d. vykusioje olimpiadoje mūsų mokyklą atstovavo keturiolika 7-8 klasių mokinių. Aštuntą kartą vykusią olimpiadą inicijuoja EPA, jos partneriai – Kauno technologijos universitetas ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Į olimpiados klausimyną buvo įtraukta ir ambasadorės L. Asadauskaitės – Zadneprovskienės klausimai, bei mintys.

Geografijos vyr. mokytoja Aušra Šidlauskienė