Sėkmingai dalyvavome „Leliumoj“ konkurse

Gruodžio 5 d. Lietuvos liaudies kultūros centre vyko Vilniaus miesto moksleivių Advento-Kalėdų laikotarpio tautosakos bei tautodailės konkursas „Leliumoj 2014“. Jau penktą kartą jame dalyvavo ir mūsų mokyklos moksleiviai.

Fitodizaino būrelio mergaitės gamino kalėdinius eglutės žaisliukus iš šiaudelių. Penktokėms Laurai Benetytei ir Ūlai Baranauskaitei labai patiko pinti suktukus, o aštuntokė Evelina Stoliarovaitė lygino šiaudus ir gamino iš jų ypatingą burbulą – septyni viename. Šis burbulas ir buvo pripažintas tradiciškiausiu kalėdiniu eglutės žaislu, o Evelina tapo konkurso diplomante. Mokines ruošė fitodizaino būrelio vadovė mokytoja metodininkė Birutė Jarumbavičienė.

6a klasės mokinė Rusnė Leščinskytė atliko dvi kalėdines dainas pritariant kanklėmis „Atlėkė alnis devyniaragis“ ir „Leliumai, anta dvaro, leliumai“. Rusnė buvo apdovanota specialiu prizu (pakvietimais į Keistuolių teatrą) už gerą kūrinių atlikimą. Mokinę ruošė auklėtoja Neringa Jasiūnaitė.

Nuoširdžiai sveikiname mūsų mokyklos aštuntokę Eveliną Stoliarovaitę, tapusią konkurso diplomante, ir šeštokę Rusnę Leščinskytę, apdovanotą specialiu prizu. Dėkojame visoms konkurso dalyvėms, sėkmingai atstovavusioms mūsų mokyklai Vilniaus mieste.

Fitodizaino būrelio vadovė mokytoja metodininkė Birutė Jarumbavičienė

vyresnioji mokytoja Neringa Jasiūnaitė

leliumoj2014


Komentuoti negalima