Edukacinių konkursų „Olympis 2015“ rezultatai

Edukaciniai konkursai „Olympis 2015“ mokykloje vyko nuo 2015-02-23 iki 2015-03-22. Mokiniai galėjo rinktis dalyvauti iš 9 mokomųjų dalykų konkursų: lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, fizikos, chemijos, geografijos ir istorijos. Džiaugiamės, kad mūsų mokykla pagal gautų diplomų skaičių yra 23 vietoje (iš 819 Lietuvos mokymo įstaigų) ir mokiniai gavo 141 diplomą.

Anglų kalbos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Laipsnis

Adam M. Samulionis

2b

I

Ieva Danilaitė

2b

II

Ieva Jasevičiūtė

2b

III

Vilija Bukšaitytė

2b

III

Saulius Volk

2b

III

Gabija Astrauskaitė

2b

III

Vakarė Bistrickaitė

2b

III

Matas Gabrielius Šeibokas

2b

III

Radvilius Jackūnas

4a

II

Dovydas Bikelis

4a

III

Airinga Bikauskaitė

4a

III

Justinas Baliukevičius

4a

III

Miglė Narkevičiūtė

4a

III

Austėja Jokšaitė

4a

III

Miglė Kačėnaitė

5c

II

Vytautas Abarius

5b

II

Rytis Paplauskas

5a

II

Rūta Giedrytė

5b

II

Marius Mikelionis

5d

III

Marius Balčytis

5c

III

Aistis Jomantas

5c

III

Žygimantas Žukauskas

6a

II

Rokas Grindenka

6a

II

Augustas Mirinas

6b

II

Gabija Stankevičiūtė

6a

II

Deividas Raščenkovas

6d

II

Ieva Gruodytė

6b

II

Eglė Vaitulevičiūtė

6c

III

Matas Girčys

6a

III

Saulė Vaikėnaitė

6a

III

Geraldas Butkevičius

6c

III

Kamilė Prusevičiūtė

6c

III

Jokūbas Ostrauskas

6d

III

Deivid Pušklevič

6d

III

Nojus Pečiukaitis

7b

II

Linas Norkūnas

7b

III

Simona Bikauskaitė

7a

III

Evelina Buračevskaja

7a

III

Simona Kasperavičiūtė

8b

II

Jovita Trubicynaitė

8b

II

Rokas Vilnius Šidlauskas

8b

II

Amelija Petkutė

8a

III

Gabija Baltrukovičiūtė

8c

III

Aurėja Banytė

8d

III

Linas Šinkūnas

8c

III

Gabija Knietaitė

8d

III

Kamilė Zelenkevičiūtė

8a

III

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Laipsnis

Adam M. Samulionis

2b

I

Ieva Danilaitė

2b

II

Kotryna Sokolovskytė

2b

II

Vytautė Kvietkauskaitė

2b

III

Saulius Volk

2b

III

Ieva Jasevičiūtė

2b

III

Adomas Vytautas Stasiulevičius

2b

III

Gabija Astrauskaitė

2b

III

Marius Mikelionis

5d

II

Justina Ganiprauskaitė

5c

II

Aistis Jomantas

5c

II

Saulė Vaikėnaitė

6a

II

Vakarė Punelytė

7c

II

Evelina Buračevskaja

7a

III

Jovita Trubicynaitė

8b

II

Lukas Kaškevičius

8b

III

Aurėja Banytė

8d

III

Povilas Banys

8d

III

Goda Čiečkiūtė

8d

III

Jolita Malkovaitė

8d

III

Matematikos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Laipsnis

Saulius Volk

2b

III

Simas Balaika

5c

I

Rytis Paplauskas

5a

II

Marius Mikelionis

5d

III

Adelina Aukštuolytė

5c

III

Saulė Vaikėnaitė

6a

I

Eglė Vaitulevičiūtė

6c

III

Rokas Grindenka

6a

III

Augustas Mirinas

6b

III

Evelina Buračevskaja

7a

II

Simona Bikauskaitė

7a

III

Gabija Baltrukovičiūtė

8c

I

Jolita Malkovaitė

8d

I

Aurėja Banytė

8d

I

Goda Čiečkiūtė

8d

III

Gabija Knietaitė

8d

III

Fizikos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Laipsnis

Rokas Vilnius Šidlauskas

8b

II

Informacinių technologijų konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Laipsnis

Justina Ganiprauskaitė

5c

II

Adelina Aukštuolytė

5c

II

Miglė Kačėnaitė

5c

III

Aistis Jomantas

5c

III

Rokas Grindenka

6a

I

Saulė Vaikėnaitė

6a

II

Žygimantas Žukauskas

6a

II

Simona Kasperavičiūtė

8b

I

Lukas Kaškevičius

8b

II

Domas Vaičius

8b

III

Chemijos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Laipsnis

Rokas Vilnius Šidlauskas

8b

I

Jovita Trubicynaitė

8b

I

Amelija Petkutė

8a

II

Aurėja Banytė

8d

III

Povilas Banys

8d

III

Biologijos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Laipsnis

Adam M. Samulionis

2b

II

Ieva Danilaitė

2b

II

Adomas Vytautas Stasiulevičius

2b

II

Ieva Jasevičiūtė

2b

III

Saulius Volk

2b

III

Vilija Bukšaitytė

2b

III

Kotryna Sokolovskytė

2b

III

Gabija Astrauskaitė

2b

III

Adelina Aukštuolytė

5c

II

Aistis Jomantas

5c

II

Marius Mikelionis

5d

II

Justina Ganiprauskaitė

5c

III

Miglė Kačėnaitė

5c

III

Rytis Paplauskas

5a

III

Ieva Gruodytė

6b

II

Eglė Vaitulevičiūtė

6c

II

Žygimantas Žukauskas

6a

II

Kamilė Prusevičiūtė

6c

II

Emilė Sadauninkaitė

6c

III

Saulė Vaikėnaitė

6a

III

Gabija Stankevičiūtė

6a

III

Markas Vielavičius

6c

III

Vakarė Punelytė

7c

II

Simona Bikauskaitė

7a

III

Evelina Buračevskaja

7a

III

Rokas Vilnius Šidlauskas

8b

II

Simona Kasperavičiūtė

8b

II

Lukas Kaškevičius

8b

III

Aurėja Banytė

8d

III

Jovita Trubicynaitė

8b

III

Geografijos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Laipsnis

Jonas Stankūnas

6d

II

Eglė Vaitulevičiūtė

6c

II

Gabija Stankevičiūtė

6a

III

Rokas Grindenka

6a

III

Ieva Gruodytė

6b

III

Kamilė Prusevičiūtė

6c

III

Žygimantas Žukauskas

6a

III

Geraldas Butkevičius

6c

III

Vakarė Punelytė

7c

III

Istorijos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Laipsnis

Aistis Jomantas

5c

III

Adelina Aukštuolytė

5c

III

Ieva Gruodytė

6b

III

Visi rezultatai www.olympis.lt

matematikos ir IT vyr. mokytoja Neringa Jasiūnaitė


Komentuoti negalima