Edukacinių konkursų „Olympis 2015 – Rudens sesija“ rezultatai

Edukaciniai konkursai „Olympis 2015 – Rudens sesija“ mokykloje vyko nuo 2015 m. lapkričio mėn. Mokiniai galėjo rinktis dalyvauti iš 9 mokomųjų dalykų konkursų: lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, fizikos, chemijos, geografijos ir istorijos. Džiaugiamės, kad mūsų mokykla pagal gautų diplomų skaičių yra 58 vietoje pagal gautų diplomų skaičių (iš 934 Lietuvos mokymo įstaigų) ir mokiniai gavo 188 diplomus (46 – I laipsnio diplomai, 83 – II laipsnio diplomai, 59 – III laipsnio diplomai).

Anglų kalbos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Gratas Dermontas 1 I
Ieva Jasevičiūtė 3 II
Ieva Danilaitė 3 II
Saulius Volk 3 II
Vytautė Kvietkauskaitė 3 II
Adam M. Samulionis 3 III
Vakarė Bistrickaitė 3 III
Vilija Bukšaitytė 3 III
Elija Makrickaitė 5d I
Jorūnė Babarskaitė 5b I
Ugnė Kunigėlytė 5b I
Jokūbas Jasas 5b I
Simonas Lazko 5b II
Auksė Telmantaitė 5b II
Gabija Damkauskaitė 5b II
Odilija Rudytė 5d II
Adomas Jasiukevičius 5b II
Laura Pašiušytė 5c II
Saulė Liuimaitė 5d II
Emilija Baušytė 5b II
Lia Loginova 5c III
David Borkovski 5d III
Benediktas Laucius 5a III
Dominyka Pasaulytė 5d III
Jakutytė Jorė 6a I
Marius Balčytis 6c I
Miglė Kačėnaitė 6c I
Marius Mikelionis 6d I
Adelina Aukšuolytė 6c I
Abarius Vytautas 6b II
Justina Ganiprauskaitė 6c II
Rūta Giedrytė 6b II
Vygantas Juchnevičius 6 II
Rokas Grindenka 7a II
Matas Girčys 7a II
Saulė Vaikėnaitė 7a II
Rokas Raguckis 7c II
Kamilė Prusevičiūtė 7c III
Kristupas Budrys 7c III
Nojus Piečiukaitis 8b I
Linas Norkūnas 8b II
Patrik Stefanovič 8b II
Vakarė Punelytė 8c II
Vitalija Venčkauskaitė 8c II
Agnė Gajevskytė 8c II
Diana Ulčic 8c II
Povilas Grigas 8b II
Evelina Viktorija Buračevskaja 8a II
Simona Bikauskaitė 8a III
Lietuvių kalbos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Gratas Dermontas 1 I
Ieva Danilaitė 3 I
Ieva Jasevičiūtė 3 II
Vilija Bukšaitytė 3 II
Vytautė Kvietkauskaitė 3 II
Adam M. Samulionis 3 II
Gabija Astrauskaitė 3 II
Kotryna Sokolovskytė 3 II
Vakarė Bistrickaitė 3 III
Saulius Volk 3 III
Adomas Vytautas Stasiulevičius 3 III
Aretė Aukštuolytė 3 III
Rapolas Piekarskas 3 III
Adomas Jasiukevičius 5b I
Elija Makrickaitė 5d I
Emilija Baušytė 5b I
Ugnė Kunigėlytė 5b I
Odilija Rudytė 5d I
Jokūbas Jasas 5b I
Saulė Liuimaitė 5d II
Akvilė Pinaitytė 5a II
Simonas Lazko 5b II
Norbertas Nedveckis 5b II
Lia Loginova 5c II
Gediminas Verbaitis 5c III
Austėja Budrikytė 5b III
Marius Mikelionis 6d I
Justina Ganiprauskaitė 6c I
Skomantas Vitkūnas 6b I
Orinta Karklelytė 6b II
Saulė Vaikėnaitė 7a I
Kamilė Prusevičiūtė 7c II
Vakarė Punelytė 8c I
Vitalija Venčkauskaitė 8c II
Agnė Gajevskytė 8c II
Simona Bikauskaitė 8a II
Evelina Viktorija Buračevskaja 8a II
Matematikos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Gratas Dermontas 1 I
Ieva Jasevičiūtė 3 II
Adomas Vytautas Stasiulevičius 3 III
Saulius Volk 3 III
Adam M. Samulionis 3 III
Ieva Danilaitė 3 III
Kotryna Sokolovskytė 3 III
Gabija Astrauskaitė 3 III
Vilija Bukšaitytė 3 III
Justinas Pranaitis 5b I
Jokūbas Jasas 5b III
Elija Makrickaitė 5d III
Adomas Jasiukevičius 5b III
Simonas Lazko 5b III
Rūta Giedrytė 6b I
Marius Mikelionis 6d I
Adelina Aukšuolytė 6c II
Simas Balaika 6c II
Marius Balčytis 6c III
Saulė Vaikėnaitė 7a II
Rokas Grindenka 7a III
Evelina Viktorija Buračevskaja 8a I
Vakarė Punelytė 8c II
Simona Bikauskaitė 8a III
Gabrielius Palionis 8c III
Fizikos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Saulė Vaikėnaitė 7a II
Simona Bikauskaitė 8a I
Vakarė Punelytė 8c II
Evelina Viktorija Buračevskaja 8a II
Agnė Gajevskytė 8c III
Informacinių technologijų konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Saulė Liuimaitė 5d I
Domas Klimavičius 5d I
Daniel Rodz 5c II
Jokūbas Jasas 5b II
Simonas Lazko 5b II
Gediminas Verbaitis 5c II
David Borkovski 5d II
Norbertas Nedveckis 5b II
Lia Loginova 5c II
Akvilė Pinaitytė 5a III
Rūta Giedrytė 6b I
Marius Mikelionis 6d I
Justina Ganiprauskaitė 6c I
Miglė Kačėnaitė 6c II
Orinta Karklelytė 6b III
Rokas Grindenka 7a I
Saulė Vaikėnaitė 7a II
Matas Girčys 7a III
Simona Bikauskaitė 8a II
Agnė Gajevskytė 8c II
Vakarė Punelytė 8c III
Evelina Viktorija Buračevskaja 8a III
Biologijos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Gratas Dermontas 1 I
Adomas Vytautas Stasiulevičius 3 I
Vilija Bukšaitytė 3 I
Adam M. Samulionis 3 I
Saulius Volk 3 I
Ieva Danilaitė 3 II
Ieva Jasevičiūtė 3 II
Gabija Astrauskaitė 3 II
Kotryna Sokolovskytė 3 II
Vytautė Kvietkauskaitė 3 III
Rapolas Piekarskas 3 III
Vakarė Bistrickaitė 3 III
Justas Maselis 3 III
Laura Pašiušytė 5c II
Austėja Budrikytė 5b II
Norbertas Nedveckis 5b II
Lia Loginova 5c II
Ugnė Kunigėlytė 5b II
Saulė Liuimaitė 5d III
Emilija Baušytė 5b III
Rūta Giedrytė 6b I
Marius Mikelionis 6d I
Marius Balčytis 6c II
Skomantas Vitkūnas 6b II
Adelina Aukšuolytė 6c II
Orinta Karklelytė 6b II
Miglė Kačėnaitė 6c III
Kristupas Budrys 7c II
Rokas Grindenka 7a II
Kamilė Prusevičiūtė 7c II
Saulė Vaikėnaitė 7a II
Matas Girčys 7a III
Vakarė Punelytė 8c I
Simona Bikauskaitė 8a III
Evelina Viktorija Buračevskaja 8a III
Geografijos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Marius Mikelionis 6d I
Simas Balaika 6c I
Skomantas Vitkūnas 6b III
Rokas Grindenka 7a III
Kristupas Budrys 7c III
Vakarė Punelytė 8c II
Vitalija Venčkauskaitė 8c III
Evelina Viktorija Buračevskaja 8a III
Simona Bikauskaitė 8a III
Istorijos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Simas Balaika 6c II
Marius Balčytis 6c III
Marius Mikelionis 6d III
Skomantas Vitkūnas 6b III
Kristupas Budrys 7c III
Saulė Vaikėnaitė 7a III

Visi rezultatai www.olympis.lt

matematikos ir IT vyr. mokytoja Neringa Jasiūnaitė


Komentuoti negalima