Edukacinių konkursų „Olympis 2016 – Pavasario sesija“ rezultatai

2016 m. kovo mėn. mokykloje vyko edukaciniai konkursai „Olympis 2016 – Pavasario sesija“. Mokiniai galėjo rinktis dalyvauti iš 9 mokomųjų dalykų konkursų: lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, fizikos, chemijos, geografijos ir istorijos. Džiaugiamės, kad mokiniai gavo 132 diplomus (6 – medaliai, 23 – I laipsnio diplomai, 65– II laipsnio diplomai, 44 – III laipsnio diplomai, 50 – padėkų).

Anglų kalbos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė
Laipsnis
Jorūnė Babarskaitė 5b I
Auksė Telmantaitė 5b I
Gabija Damkauskaitė 5b I
Marius Čirba 5b II
Adomas Jasiukevičius 5b II
Ugnė Kunigėlytė 5b II
Odilija Rudytė 5d II
Elija Makrickaitė 5d II
Saulė Liuimaitė 5d II
Jokūbas Jasas 5b II
Justinas Pranaitis 5b II
Laura Pašiušytė 5c II
Emilija Baušytė 5b III
Arvydas Abaravičius 5b III
Matas Kisielius 5b III
Domas Klimavičius 5d III
Jorė Jakutytė 6a I
Kostas Staburovas 6d I
Marius Mikelionis 6d I
Rytis Paplauskas 6a II
Marius Balčytis 6c III
Rokas Grindenka 7a I
Gabija Stankevičiūtė 7a I
Rokas Raguckis 7c II
Augustas Mirinas 7c II
Geraldas Butkevičius 7c II
Edvinas Andrijevskis 7c II
Saulė Vaikėnaitė 7a II
Eglė Vaitulevičiūtė 7c II
Kamilė Prusevičiūtė 7c II
Saulė Merliūnaitė 7a III
Lietuvių kalbos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Gabija Damkauskaitė 5b II
Jorūnė Babarskaitė 5b II
Saulė Liuimaitė 5d II
Ugnė Sidaravičiūtė 5b II
David Borkovski 5d II
Odilija Rudytė 5d II
Jokūbas Jasas 5b II
Elija Makrickaitė 5d II
Auksė Telmantaitė 5b II
Austėja Budrikytė 5b II
Norbertas Nedveckis 5b II
Adomas Jasiukevičius 5b II
Gediminas Verbaitis 5c III
Ugnė Kunigėlytė 5b III
Viktorija Lukošiūtė 5d III
Laura Pašiušytė 5c III
Emilija Baušytė 5b III
Matas Kisielius 5b III
Marius Mikelionis 6d I
Skomantas Vitkūnas 6b II
Urtė Šichaitė 6c II
Kamilė Prusevičiūtė 7c II
Edvinas Andrijevskis 7c II
Saulė Vaikėnaitė 7a II
Eglė Vaitulevičiūtė 7c II
Saulė Daugelavičiūtė 8b III
Ugnė Mieliauskaitė 8b III
Matematikos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Ugnė Sidaravičiūtė 5b II
Jorūnė Babarskaitė 5b II
Elija Makrickaitė 5d II
Norbertas Nedveckis 5b II
Domas Klimavičius 5d II
Ugnė Kunigėlytė 5b III
Justinas Pranaitis 5b III
Jokūbas Jasas 5b III
Adomas Jasiukevičius 5b III
Gediminas Verbaitis 5c III
Odilija Rudytė 5d III
Emilija Baušytė 5b III
Marius Mikelionis 6d I
Jorė Jakutytė 6a III
Rytis Paplauskas 6a III
Simas Balaika 6c III
Rokas Grindenka 7a II
Augustas Mirinas 7c III
Saulė Vaikėnaitė 7a III
Geraldas Butkevičius 7c III
Eglė Vaitulevičiūtė 7c III
Fizikos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Edvinas Andrijevskis 7c II
Rokas Grindenka 7a II
Saulė Vaikėnaitė 7a III
Informacinių technologijų konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Domas Klimavičius 5d I
Jokūbas Jasas 5b I
Jorūnė Babarskaitė 5b I
Saulė Liuimaitė 5d II
Adomas Jasiukevičius 5b II
Arvydas Abaravičius 5b II
Austėja Budrikytė 5b II
Norbertas Nedveckis 5b II
Matas Kisielius 5b III
Ugnė Kunigėlytė 5b III
Marius Mikelionis 6d II
Urtė Šichaitė 6c III
Edvinas Andrijevskis 7c II
Rokas Grindenka 7a II
Augustas Mirinas 7c III
Saulė Vaikėnaitė 7a III
Biologijos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Norbertas Nedveckis 5b I
Marius Čirba 5b I
Odilija Rudytė 5d I
Jokūbas Jasas 5b I
Arvydas Abaravičius 5b I
Gabija Damkauskaitė 5b I
Saulė Liuimaitė 5d II
Gytis Malinauskas 5d II
Laura Pašiušytė 5c II
Adomas Jasiukevičius 5b II
Ugnė Sidaravičiūtė 5b II
Justinas Pranaitis 5b II
Viktorija Lukošiūtė 5d II
Auksė Telmantaitė 5b II
Austėja Budrikytė 5b II
Gediminas Verbaitis 5c III
Marius Mikelionis 6d I
Marius Balčytis 6c II
Simas Balaika 6c II
Sandra Ramaslauskaitė 6a II
Urtė Šichaitė 6c III
Ūla Baranauskaitė 6c III
Renaldas Keikovskis 6a III
Saulė Merliūnaitė 7a III
Saulė Vaikėnaitė 7a III
Edvinas Andrijevskis 7c III
Geografijos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Marius Mikelionis 6d I
Simas Balaika 6c I
Saulė Merliūnaitė 7a II
Eglė Vaitulevičiūtė 7c II
Geraldas Butkevičius 7c III
Istorijos konkurso rezultatai
Mokinys Klasė
Laipsnis
Simas Balaika 6c I
Marius Mikelionis 6d III
Marius Balčytis 6c III

Visi rezultatai www.olympis.lt

matematikos ir informacinių technologijų vyr. mokytoja Neringa Jasiūnaitė

olympis


Komentuoti negalima