Nuostabioji „Drugelio“ stovykla

Šią vasarą progimnazijoje vėl skambėjo vaikų klegesys. Birželio 1-10 dienomis vyko dieninė vasaros stovykla „Drugelis 2016“, kurią lankė 1-5 klasių moksleiviai. Stovyklos tikslas buvo suteikti vaikams galimybę aktyviai ir prasmingai leisti laisvalaikį. Stovyklautojai buvo aktyvūs, draugiški ir ištvermingi. Susirado naujų draugų ir patyrė daug neišdildomų įspūdžių. Savo atsiliepimuose vaikai rašė, kad puikiai praleido laiką, buvo daug pramogų ir staigmenų.

Dir. pavaduotoja ugdymui Daiva Daubarienė

Pasibaigus mokslo metams, atėjo vasaros atostogos. Birželio pradžioje aš tikrai neturėjau ką veikti ir kaip tik tuo metu išgirdau apie „Drugelio“ stovyklėlę. Ji truko tik dešimt dienų. Kiekvieną dieną mes valgėme pusryčius, pietus ir pavakarius. Pirmosios dienos pralėkė kaip vijurkas ir tikrai buvo labai įdomu. Pirmąją savaitę kiekvieną dieną vykdavo konkursai ir žaidimai. Mes žaidėme kvadratą, išmuštuką, krepšinį, piešdavome ir žaisdavome daug kitų žaidimų. Laimėjo prizų. Tai buvo fantastiška savaitė. Antrąją savaitę buvo kur kas linksmiau, įdomiau ir fantastiškiau. Viena diena buvo skirta saugaus interneto dienai. Visi stovyklos vaikai turėjo pasiskirstyti į grupes, mūsų grupė pasivadino „Epic 6“. Kai mūsų grupė atliko užduotis kilo nesusipratimų, bet mes juos lengvai įveikėme. Kai visos grupės atliko užduotis, gavome vertingų prizų. Kiekvienam grupės nariui teko po apyrankę, pakabutį, „Ežio“ kortelę, odinę apyrankę, daugybė spalvingų paveiksliukų apie saugų elgesį ir, aišku, saldumynų bei tatuiruočių. Kitos dienos tema buvo „Laboratorijos“, todėl visi stovyklautojai išvažiavo į Valdovų rūmus. Ten mums pasakojo apie muzikinius instrumentus. Valdovų rūmų gidas net pagrojo liutnia ir klavesinu, padainavo. Grįžtant iš Valdovų rūmų, mokytoja pasiūlė užsukti į Bernardinų sodą, kad mes galėtume žaisti. Visi mielai sutikome. Aikštelėje sutikome vaikų, atvykusių iš Airijos. Prisilakstę, prisižaidę laukėme autobuso. Laukėme autobuso tik penkiolika minučių! Kol autobusas atvažiavo į Justiniškes, mes kartu su drauge spėjome pasiklausyti visų jos telefone esančių melodijų.
Mes labai džiaugėmės, kai grįžome į klasę. Papietavome ir žaidėme kieme. Paskutinę stovyklos dieną gavome nuostabius prizus. Prieš įteikiant prizus, pavaduotoja pasakė labai įsimintiną kalbą. Kiekvienas vaikas gavo vieną mėlyną arba žalią kačiuko, šuniuko rašiklį, spalvotą blonknotėlį ir nuotraukų rėmelį, kuriame turėjome įtalpinti savo arba svarbiausios stovyklos akimirkos nuotraukėlę. Patenkinti išsiskirstėme namo.
Aš ir jums patarčiau ten sudalyvauti kitais metais. Jūs irgi patirsite tai, ką mes patyrėme „Drugelio“ stovykloje.

Būsima šeštokė Odilija R.

stovykla Drugelis


Komentuoti negalima