Jungtinė 8-tų klasių komanda „Kieti riešutėliai“ Vilniaus miesto ir rajono mokyklų, 5-8 klasių moksleivių, žinių ir mąstymo žaidime „Protonautai“ užėmė 3-ią vietą

2016 m. lapkričio 15 d. Vilniaus Taikos progimnazija, jau trečius metus iš eilės, dalyvavo Vilniaus miesto ir rajono mokyklų, 5-8 klasių moksleivių, žinių ir mąstymo žaidime „Protonautai“. Taikos progimnazija delegavo dvi komandas – 6c kl. komandą „Taikos smeginistai“ bei 8-tų klasių jungtinę komandą „Kieti riešutėliai“. Iš viso žaidime varžėsi net 51 komanda.  Nors konkurencija buvo labai įtempta ir nuožmi Taikos progimnazijos 8-tų klasių komandai pavyko iškovoti 3-čią vietą. Moksleiviai buvo sužavėti ir patenkinti pergale bei iškovotais prizais. Džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikinam!

6c klasės komandos nariai: Aistė Kvietkauskaitė, Laura Pašiušytė, Domantas Martišiūnas, Darija Marija Grigaitė, Daniel Rodz, Lia Loginova.

8-tų klasių komandos nariai: Saulė Vaikėnaitė (8a), Gvidas Marušauskas (8b), Eglė Vaitulevičiūtė (8c), Emilė Sadauninkaitė (8c), Edvinas Andrijevskis (8c), Jonas Stankūnas (8d).

Daugiau informacijos apie vykusį renginį galite rasti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro tinklapyje: http://www.vvsb.lt/

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Eglė Galiauskienė

protonautai

20161116_084158

 


Komentuoti negalima