Edukacinių konkursų „Olympis 2016 – Rudens sesija“ rezultatai

2016 m. lapkričio mėn. mokykloje vyko edukaciniai konkursai „Olympis 2016 – Rudens sesija“. Mokiniai galėjo rinktis dalyvauti iš 9 mokomųjų dalykų konkursų: lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, fizikos, chemijos, geografijos ir istorijos. Džiaugiamės, kad mokiniai gavo 137 diplomus (5 – medaliai, 24 – I laipsnio diplomai, 61– II laipsnio diplomas, 52 – III laipsnio diplomai, 94 – padėkos).

IT vyr. mokytoja K. Kutiščeva

 

Anglų kalbos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Deimantė Balsevičiūtė 3a III
Ralf Mišelė 4a III
Motiejūnaitė Urtė 4a III
Kovalčikas Vilius 5d II
Lapinaitė Aurėja 5a II
Chalimavičiūtė Paula 5b II
Akvilė Šnipaitė 5c II
Kasparas Gaidelis 5d III
Babarskaitė Jorūnė 6b I
Lazko Simonas 6b I
Rudytė Odilija 6d II
Motiejūnas Mykolas 6c II
Rodz Daniel 6c II
Pašiušytė Laura 6c II
Jokūbas Jasas 6b II
Kunigėlytė Ugnė 6b III
Sideravičiūtė Ugnė 6b III
Abaravičius Arvydas 6b III
Kačėnaitė Miglė 7c I
Ščerbavičiūtė Paulina Gabrielė 7a II
Aukštuolytė Adelina 7c II
Rūta Giedrytė 7b II
Ščerbavičiūtė Ema Rasika 7a II
Rokas Grindenka 8a I
Ugnė Kazlauskaitė 8c I
Norkevičius Martynas 8d I
Marius Valeika 8a I
Edvinas Andrijevskis 8c I
Gabija Stankevičiūtė 8a II
Roščenkovas Deividas 8d II
Liutauras Kieras 8c II
Augustas Mirinas 8c II
Eglė Vaitulevičiūtė 8c III
Geraldas Butkevičius 8c III
Saulė Vaikėnaitė 8a III
Kristupas Budrys 8c III

 

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Chalimavičiūtė Paula 5b I
Kasparas Gaidelis 5d I
Kaulakytė Ūla 5a I
Emilė Davidonytė 5c II
Rodriguez-Alekna Šarūnas 5a II
Palionytė Gintautė 5d II
Biekšaitė Liepa 5d II
Akvilė Pinaitytė 6a I
Rudytė Odilija 6d II
Lazko Simonas 6c II
Jokūbas Jasas 6c II
Babarskaitė Jorūnė 6c II
Austėja Jokšaitė 6a II
Rimkutė Ugnė 6c II
Sideravičiūtė Ugnė 6c III
Budrikytė Austėja 6c III
Rūta Giedrytė 7b I
Aukštuolytė Adelina 7c III
Eglė Vaitulevičiūtė 8c II
Kristupas Budrys 8c II
Augustas Mirinas 8c II
Edvinas Andrijevskis 8c II
Geraldas Butkevičius 8c II
Saulė Vaikėnaitė 8a II
Kamilė Prusevičiūtė 8c II
Ugnė Kazlauskaitė 8c II
Rokas Grindenka 8a III

 

 

 

Matematikos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Chalimavičiūtė Paula 5b II
Babarskaitė Jorūnė 6b II
Lazko Simonas 6b II
Kunigėlytė Ugnė 6b II
Gediminas Verbaitis 6c III
Rudytė Odilija 6d III
Sideravičiūtė Ugnė 6b III
Jokūbas Jasas 6b III
Akvilė Pinaitytė 6a III
Rūta Giedrytė 7b II
Saulė Vaikėnaitė 8a I
Geraldas Butkevičius 8c II
Rokas Grindenka 8a II
Augustas Mirinas 8c II
Eglė Vaitulevičiūtė 8c II
Joris Baranauskas 8c III

 

Fizikos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Rūta Giedrytė 7b I
Rimvydas Budginas 7d II
Rokas Grindenka 8a I
Edvinas Andrijevskis 8c II
Eglė Vaitulevičiūtė 8c II
Saulė Vaikėnaitė 8a III
Augustas Mirinas 8c III
Geraldas Butkevičius 8c III

 

Informacinių technologijų konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Lapinaitė Aurėja 5a II
Kasparas Gaidelis 5d II
Palionytė Gintautė 5d III
Lazko Simonas 6b I
Babarskaitė Jorūnė 6b I
Budrikytė Austėja 6b III
Jokūbas Jasas 6b III
Rūta Giedrytė 7b I
Kačėnaitė Miglė 7c III
Rokas Grindenka 8a I
Augustas Mirinas 8c I
Marius Valeika 8a I
Edvinas Andrijevskis 8c II
Eglė Vaitulevičiūtė 8c III
Saulė Vaikėnaitė 8a III
Domas Taškūnas 8a III

 

Chemijos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Augustas Mirinas 8c III
Domas Taškūnas 8a III
Eglė Vaitulevičiūtė 8c III
Rokas Grindenka 8a III
Edvinas Andrijevskis 8c III

 

Biologijos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Kasparas Gaidelis 5d I
Kaulakytė Ūla 5a II
Emilė Davidonytė 5c II
Rudytė Odilija 6d II
Abaravičius Arvydas 6b II
Pašiušytė Laura 6c II
Sideravičiūtė Ugnė 6b III
Jokūbas Jasas 6b III
Akvilė Pinaitytė 6a III
Austėja Jokšaitė 6a III
Rūta Giedrytė 7b I
Aukštuolytė Adelina 7c II
Rokas Grindenka 8a II
Markas Vielavičius 8a II
Domas Taškūnas 8a III
Edvinas Andrijevskis 8c III
Kristupas Budrys 8c III
Ugnė Kazlauskaitė 8c III
Eglė Vaitulevičiūtė 8c III
Augustas Mirinas 8c III
Geraldas Butkevičius 8c III
Kamilė Prusevičiūtė 8c III

 

Geografijos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Rokas Grindenka 8a III

 

 

Istorijos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Kasparas Gaidelis 5d II
Kaulakytė Ūla 5a III
Rūta Giedrytė 7b II
Rokas Grindenka 8a II
Eglė Vaitulevičiūtė 8c III
Augustas Mirinas 8c III

 


Komentuoti negalima