Taikos progimnazijos moksleivių „triumfas“ Vilniaus mieste

Vasario 1-ąją Vilniaus „Minties“ gimnazijoje vyko Vilniaus miesto 5-8 klasių moksleivių meninio skaitymo konkursas.

Dalyvavo 81 moksleivis iš įvairių Vilniaus miesto mokyklų. Vertinimo komisijos pirmininkė, aktorė, režisierė, choreografė, rašytoja B. Mar džiaugėsi tokiu gausiu meninio žodžio mylėtojų ir puoselėtojų būriu.

Vertinimo komisijoje dalyvavo Valstybinio jaunimo teatro aktorius A. Kazanavičius, rašytojas T. Dirgėla, Vilniaus „Minties“ gimnazijos  lietuvių kalbos mokytoja ekspertė I. Kanišauskaitė.

Konkurso metu skambėjo gerai žinomų ir įvertintų autorių eilės bei šiuolaikinių rašytojų kūriniai, skirti paaugliams ir jaunimui.

Mūsų progimnaziją atstovavusiems moksleiviams tikrai labai pasisekė – ne tik komisijos, bet žiūrovų buvo įvertinti.

 

Urtė Ignatavičiūtė  – 8c klasės moksleivė – skaitė R. Brėdberio apysakos „Pienių vynas“ ištrauką ir užėmė 1-ąją vietą. Moksleivės mokytoja, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė R. Einorienė. Urtė atstovaus Vilniaus miesto skaitovams respublikiniame meninio skaitymo konkurse.

Erna Lygytė –  7b klasės moksleivė  – skaitė G. Olujič literatūrinę pasaką „Žvaigždė, kurios krūtinėje kažkas tuksėjo“. Moksleivė buvo 3-ia iš 81 skaičiusio. Erną ruošė Jos auklėtoja, lietuvių kalbos vyr. mokytoja R. Mikolaitytė.

Danielius Zajančkovskis – 5c klasės moksleivis – skaitė B.Sruogos „Giesmę apie Gediminą“. Berniukas buvo paskatintas, o paskatinti tik penki moksleiviai. Danielių ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja L. Varaneckienė.

 

Dėkojame skaitovams ir jų mokytojoms už meninio  žodžio sklaidą, už tikėjimą, kad literatūra ir žodis dar gyvas, išliks ir pakylės visų mūsų širdis.

Linkime Sėkmės Urtei ir Jos mokytojai  respublikiniame konkurse, o Erną ir Danielių tikimės dar ne kartą išgirsti meninio skaitymo šventėse.

 

Lietuvių kalbos ir istorijos metodinės grupės pirmininkė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja R. Mikolaitytė

skaitovai

 

skaitovai1
skaitovai3

skaitovai2


Komentuoti negalima