Edukacinių konkursų „Olympis 2017 – Pavasario sesija“ rezultatai

2017 m. kovo mėn. mokykloje vyko edukaciniai konkursai „Olympis 2017 – Pavasario sesija“. Mokiniai galėjo rinktis dalyvauti iš 9 mokomųjų dalykų konkursų: lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, fizikos, chemijos, geografijos ir istorijos. Džiaugiamės, kad mokiniai gavo 171 diplomą (4 – medaliai, 42 – I laipsnio diplomai, 77– II laipsnio diplomai, 52 – III laipsnio diplomai, 48 – padėkos).

IT vyr. mokytoja K. Kutiščeva

Anglų kalbos konkurso rezultatai

 

Mokinys Klasė Laipsnis
Adomas Vytautas Stasiulevičius 4b I
Ieva Danilaitė 4b II
Ieva Jasevičiūtė 4b II
Adam Samulionis 4b II
Agnieška Kavaliauskaitė 4b II
Saulius Volk 4b III
Gabija Astrauskaitė 4b III
Rapolas Piekarskas 4b III
Vilija Bukšaitytė 4b III
Chalimavičiūtė Paula 5b I
Kasparas Gaidelis 5d II
Šimkus Orestas 5d III
Jorūnė Babaraskaitė 6b I
Odilija Rudytė 6d I
Ugnė Kunigėlytė 6b I
Jokūbas Jasas 6b I
Aistė Kvietkauskaitė 6c I
Arvydas Abaravičius 6b II
Erika Pušklevičiūtė 6a II
Benediktas Laucius 6a II
Ugnė Sideravičiūtė 6b II
Gediminas Verbaitis 6c II
Akvilė Pinaitytė 6a II
Silvija Grinevičiūtė 7b I
Rūta Giedrytė 7b I
Rokas Grindenka 8a I
Ugnė Kazlauskaitė 8c I
Edvinas Andrijevskis 8c II
Kamilė Prusevičiūtė 8c II
Audrė Atraškaitė 8c II
Saulė Vaikėnaitė 8a II

 

 

 

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Gytė Tamulionytė 2c I
Janina Lašinskaitė 2a I
Deividas Giedrys 2a I
Raigardas Budginas 2c I
Marius Valionis 2a I
Karolina Budnikaitė 2a II
Kristupas Kazlauskas 2c II
Airina Dudulyte 2a II
Edvardas Tankevičius 2c II
Solveiga Šimonytė 2a II
Aleksandras Naumovičius 2a III
Tadas Marcinkevičius 2a III
Greta Bikauskaitė 2a III
Ieva Danilaitė 4b I
Saulius Volk 4b I
Gabija Astrauskaitė 4b I
Adam Samulionis 4b II
Adomas Vytautas Stasiulevičius 4b II
Kotryna Sokolovskytė 4b II
Ieva Jasevičiūtė 4b II
Rapolas Piekarskas 4b II
Agnieška Kavaliauskaitė 4b II
Vilija Bukšaitytė 4b II
Vakarė Bistrickaitė 4b II
Elvita Kušlevičiūtė 4b III
Chalimavičiūtė Paula 5b I
Kasparas Gaidelis 5d II
Emilė Davidonytė 5c III
Kalytytė Kristina 5a III
Jorūnė Babaraskaitė 6b I
Ugnė Kunigėlytė 6b I
Odilija Rudytė 6d II
Jokūbas Jasas 6b II
Ugnė Sideravičiūtė 6b II
Akvilė Pinaitytė 6a II
Benediktas Laucius 6a II
Adomas Jasiukevičius 6a III
Aistė Kvietkauskaitė 6c III
Gediminas Verbaitis 6c III
Arnoldas Stasiūnas 6b III
Rūta Giedrytė 7a I
Silvija Grinevičiūtė 7b II
Ugnė Kazlauskaitė 8c I
Saulė Vaikėnaitė 8c I
Audrė Atraškaitė 8c I
Kamilė Prusevičiūtė 8c I
Edvinas Andrijevskis 8c II
Geraldas Butkevičius 8c II

 

 

Matematikos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Ieva Danilaitė 4b II
Saulius Volk 4b II
Gabija Astrauskaitė 4b II
Agnieška Kavaliauskaitė 4b II
Adam Samulionis 4b II
Adomas Vytautas Stasiulevičius 4b II
Ieva Jasevičiūtė 4b II
Kotryna Sokolovskytė 4b III
Rapolas Piekarskas 4b III
Vytautė Kvietkauskaitė 4b III
Ignas Jasutis 4b III
Vilija Bukšaitytė 4b III
Chalimavičiūtė Paula 5b I
Kalytytė Kristina 5a II
Šimkus Orestas 5d II
Kasparas Gaidelis 5d III
Emilė Davidonytė 5c III
Jorūnė Babaraskaitė 6b I
Adomas Jasiukevičius 6b I
Ugnė Sideravičiūtė 6b I
Jokūbas Jasas 6b I
Ugnė Kunigėlytė 6b II
Odilija Rudytė 6d II
Erika Pušklevičiūtė 6a III
Gediminas Verbaitis 6c III
Benediktas Laucius 6a III
Rūta Giedrytė 7b I
Skomantas Vitkūnas 7b I
Augustas Grigas 7b III
Geraldas Butkevičius 8c I
Rokas Grindenka 8a I
Saulė Vaikėnaitė 8a II
Edvinas Andrijevskis 8c II
Ugnė Kazlauskaitė 8c III

 

 

Fizikos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Rūta Giedrytė 7b I
Rokas Grindenka 8a II
Edvinas Andrijevskis 8c II
Saulė Vaikėnaitė 8a III

 

 

Informacinių technologijų konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Vytautė Kvietkauskaitė 4b III
Kasparas Gaidelis 5d I
Chalimavičiūtė Paula 5b II
Adomas Jasiukevičius 6b II
Jokūbas Jasas 6b III
Rūta Giedrytė 7b I
Rokas Grindenka 8a I
Edvinas Andrijevskis 8c III

 

 

Chemijos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Rokas Grindenka 8a II
Edvinas Andrijevskis 8c II
Kamilė Prusevičiūtė 8c III

 

 

 

 

Biologijos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Adomas Vytautas Stasiulevičius 4b I
Gabija Astrauskaitė 4b II
Agnieška Kavaliauskaitė 4b II
Vytautė Kvietkauskaitė 4b II
Ieva Danilaitė 4b II
Vilija Bukšaitytė 4b II
Adam Samulionis 4b II
Ieva Jasevičiūtė 4b II
Saulius Volk 4b II
Kotryna Sokolovskytė 4b III
Rapolas Piekarskas 4b III
Vakarė Bistrickaitė 4b III
Kalytytė Kristina 5a II
Kasparas Gaidelis 5d II
Deividas Pinaitis 5b III
Emilė Davidonytė 5c III
Odilija Rudytė 6d II
Jokūbas Jasas 6b II
Benediktas Laucius 6a II
Ugnė Kunigėlytė 6b II
Adomas Jasiukevičius 6b II
Arvydas Abaravičius 6b II
Aistė Kvietkauskaitė 6c II
Ugnė Sideravičiūtė 6b II
Rūta Giedrytė 7b I
Silvija Grinevičiūtė 7b III
Rokas Grindenka 8a II
Edvinas Andrijevskis 8c III
Kamilė Prusevičiūtė 8c III

 

Geografijos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Adomas Jasiukevičius 6b III
Ugnė Sideravičiūtė 6b III
Odilija Rudytė 6d III
Rūta Giedrytė 7b II
Rokas Grindenka 8a II
Ugnė Kazlauskaitė 8c III
Edvinas Andrijevskis 8c III

 

 

Istorijos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Laipsnis
Kasparas Gaidelis 5d III
Rūta Giedrytė 7b III
Rokas Grindenka 8a II

 

 


Komentuoti negalima