Justina Ganiprauskaitė 7c respublikiniame moksleivių integruotame technologijų ir literatūros konkurse „Kūrybos paukštė – 2017“ laimėjo trečiąją vietą

Vilniaus Gabijos gimnazija jau penktus metus organizuoja respublikinį integruotą technologijų ir literatūros konkursą „Kūrybos paukštė“, į kurį darbai tarsi paukščiai suskrenda  iš visos Lietuvos.

Septintokė Justina tokiame konkurse dalyvauja jau trečią kartą – pernai netgi laimėjo pirmąją vietą – ir garsina mūsų progimnaziją kurdama noveles.

Balandžio 21 dieną Justina su savo lietuvių kalbos mokytoja R. Mikolaityte buvo pakviestos į baigiamąjį renginį Vilniaus Gabijos gimnazijoje, renginyje dalyvavo nugalėtojai ir laureatai iš visos Lietuvos. Buvo smagu pasiklausyti Vilniaus Gabijos gimnazijos „Dainos teatro“ dainų, nugalėtojų bei laureatų skaitomų ištraukų. Svečius sveikino ir kūrybinės sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Vilija Klimavičienė, literatūrinių darbų vertinimo komisijos pirmininkė Irena Ažondenienė džiaugėsi nugalėtojais ir aptarė geriausius darbus. Tehnologinių darbų vertinimo komisijos pirmininkė socialinių mokslų daktarė, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto docentė Ilona Valantinaitė pasidžiaugė be galo gražiais moksleivių darbais ir pakvietė apžiūrėti parodą. Moksleiviai ir jų mokytojos buvo apdovanotos padėkos raštais, dovanomis.

Sveikiname Justiną ir linkime ir kitais metais džiuginti savo kūryba.

Justinos lietuvių kalbos mokytoja, lietuvių kalbos vyr. mokytoja R. Mikolaitytė

kurybos paukštė

Justina
Renata


Komentuoti negalima