Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2017“ nugalėtojų vasaros stovykla

2017 m. liepos 2 – 9 dienomis „Toliejos“ poilsio namuose Molėtų rajone vyko kasmetinė tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ nugalėtojų stovykla.

Džiaugiamės, kad į šią stovyklą buvo pakviesti penki mūsų progimnazijos moksleiviai:

  • Bičiulis 5 klasė – Paula Chalimavičiūtė (mokytoja I. Jomantienė)
  • Bičiulis 6 klasė – Jorūnė Babarskaitė (mokytoja L. Jermakova)
  • Kadetas 7 klasė – Marius Mikelionis (mokytoja K. Martinkėnė)
  • Kadetas 7 klasė – Rūta Giedrytė (mokytoja K. Martinkėnė)
  • Kadetas 8 klasė – Emilė Sadauninkaitė (mokytoja N. Jasiūnaitė)

Viena graži vasaros savaitė buvo skiriama įdomiam nuotykiui su matematika. Geros nuotaikos ir įsimintinų įspūdžių tikrai nepritrūko!

 

Tai buvo pirmas kartas pabūti savarankiškai ir vienai. Tai buvo tikras išbandymas. Kengūros stovykloje patiko viskas. Labai patiko karaokės ir jaz-dens vakarai, ėjimas į observatoriją. Robotikos užsiėmimai buvo naujiena. Na, o vakarais buvo smagiausia.

Paula Chalimavičiūtė, 5b

 

Kengūros stovykla tikrai puiki. Kiekvieną dieną gaudavome matematikos užduotis – nebuvo jos labai lengvos, taip pat būdavo protmūšiai, viktorinos, bet kas susiję su matematika. Tikriausiai skamba, kad stovykloje buvo per daug matematikos, bet tikrai ne – būdavo nemažai laisvo laiko, pramogų – karaoke, talentų vakaras. Savaitės gale vyko orientacinės varžybos miške. Tikrai nesigailiu važiavusi į stovyklą ir norėčiau ten patekti kitais metais.

Jorūnė Babarskaitė, 6b

 

Šių metų stovykla buvo itin smagi bei įsimintina. Kasdien turėjome daug įtraukiančios, skirtingus gebėjimus lavinančios veiklos. Ne tik ieškojome sprendimų uždaviniams, galvosūkiams, bet ir sportavome, žaidėme, ėjome į žygį, lankstėme ir statėme iš popieriaus, dalyvavome konkursuose, karaokės ir kompiuterinių šokių vakaruose, programavome… Susipažinau su įdomiais, matematiką mylinčiais moksleiviais bei dėstytojais, puikiai leidau laiką su būrio draugais. Grįžau kupina nuostabių įspūdžių ir paįvairinusi savo vasarą!

Rūta  Giedrytė, 7b

 

Jau trečius metus iš eilės man tai buvo viena iš įdomiausių savaičių vasarą. Konkursai, viktorinos, paskaitos, pramogos ir kita veikla visos stovyklos metu neleido nuobodžiauti. Labiausiai pasisekė matematinėje viktorinoje, kurioje mūsų komanda užėmė 1-ąją vietą. Taip pat su savo komanda varžėmės įvairiose sporto srityse, tačiau dažniausiai likdavom per plauką nuo pergalės. Bet svarbiausia, kad gerai ir linksmai praleisdavome laiką. Stovykla buvo labai naudinga – papildžiau žinias ne tik matematikoje, bet ir daugelyje kitų mokslo sričių. Be to susiradau daug naujų draugų arba susitikau su praėjusiose stovyklose susipažintais bičiuliais. Taigi stovykla buvo nuostabi ir nieko nebūtų geriau kitą vasarą negu savaitė „Kengūros“ stovykloje.

Marius Mikelionis, 7d

 

Stovykloje man labai patiko. Ten buvo pilna įvairios veiklos – nuo matematikos paskaitų iki karaokės vakaro, nuo orientacinių varžybų iki Mis ir Misterio Toliejos rinkmų ir dar daygybė kitokių užsiėmimų. Bendraamžiai buvo labai malonūs, draugiški, padedantys. Laikas stovykloje labai greitai prabėgo, labai norėčiau dar kartą ten nuvykti.

Emilė Sadauninkaitė, 8c

Smagu, kad mūsų progimnazijos moksleiviai net ir vasaros atostogų metu turėjo puikią galimybę įsitikinti, kokia įdomi yra matematika…

Matematikos ir IT mokytojų metodinės grupės pirmininkė,
matematikos vyr. mokytoja Inga Jomantienė

Kengura


Komentuoti negalima