Aštuntų klasių moksleiviai dalyvavo integruotose lietuvių kalbos ir technologijų pamokose ,,Lietuvių tradiciniai ir tautiniai drabužiai‘‘ netradicinėje aplinkoje – Radvilų rūmuose – vykdant tęstinį projektą ,,Etnografinė Lietuva‘‘

Spalio 25-26 dienomis 8a, 8b, 8c, 8d klasių moksleiviams lietuvių kalbos vyr. mokytoja R. Mikolaitytė, technologijų mokytoja metodininkė B. Jarumbavičienė ir technologijų vyr. mokytoja L. Kamarūnienė organizavo integruotas lietuvių kalbos ir technologijų pamokas netradicinėje aplinkoje – Radvilų rūmuose – „Lietuvių tradiciniai ir tautiniai drabužiai‘“ vykdant tęstinį projektą „Etnografinė Lietuva‘‘. Drauge su moksleiviais  taip pat šiose […]

UŽDEK ŽVAKUTĘ SAVO KRAŠTO DIDVYRIAMS

Vėlinių dieną uždegti žvakutę ne tik ant savo artimojo, bet ir ant visų užmiršto kapo – sena mūsų krašto tradicija. Tačiau, kai lapkričio 1-ąją kapinės skęsta gėlių ir žvakių jūroje – gausu vietų, kur tamsu ir tuščia, nors ten atgulę mūsų tautos didvyriai.

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos iniciatyvą jau penkti metai visi suburiami […]

Moksleiviai

Rudens atostogų metu mokykloje galite spalio 30-31 d. ir lapkričio 2-3 d.:

Žaist krepšinį didžiojoje sporto salėje nuo 9-16 val. Antro aukšto fojė stalo tenisą 9-16 val. Biblioteka dirba 9-16 val.

Moksleiviai įleidžiami į mokyklą pateikus moksleivio pažymėjimą ir užsiregistravus žurnale. Į sporto salę įleidžiami tik su tvarkinga sportine apranga ir švaria avalyne. Užsiėmimo trukmė […]

Simas Balaika (8c) ir Marius Mikelionis (8d) TV projekte ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

Jau tampa gražia tradicija, kai mūsų progimnazijos moksleiviai, sėkmingai įveikę atranką, patenka į TV projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

Šiais metais spalio 21 d. į Didžiąją Lietuvos televizijos studiją buvo pakviesti filmuotis net du aštuntų klasių moksleiviai Simas Balaika (8c kl.) ir Marius Mikelionis (8d kl.).

Džiaugiamės, kad Simą ir Marių lydėjo gausi palaikymo komanda: šeima, […]

TAIKOS PROGIMNAZIJOS 6 KLASIŲ MOKINIŲ „KVADRATO“ VARŽYBOS

Spalio 23 d. vyko 6-tų klasių „Kvadratao“ varžybos. Dalyvavo visos 6-tos klasės. Kovos buvo aršios ir emocingos. Vis tik nenugalima, nei karto nepralaimėjusi, buvo 6C klasė. Ji ir laimėjo pirmąją vietą. Sveikiname nugalėtojus!!! II-ąją vietą iškovojo 6B klasė, III-iąją – 6A klasės komanda. IV vieta – 6D.

Varžybas stebėjo ir palaikė gausus sirgalių būrys.

Varžybas […]

Tėvų diena

Gerbiami, Tėveliai,

spalio 26 dieną nuo 17.00 val. iki 20.00 val. progimnazijoje organizuojama Tėvų diena, kurios metu galėsite individualiai pabendrauti su Jūsų vaiką ugdančiais mokytojais. Individualaus pokalbio trukmė – 10 min.  

Tėvų dienoje taip pat dalyvaus pagalbos mokiniui specialistai:

socialinė pedagogė Laima Valevičienė – 121 kabinetas;

psichologė Virginija Šilauskienė – 117 kabinetas;

logopedė Beata […]

Netradicinė pamoka su vaikų rašytoju Vytautu Račicku „Vytauto Račicko biografija ir jo knygelės vaikams“

Spalio 19 d., 3 klasės mokiniams vyko  netradicinė pamoka su vaikų rašytoju – Vytautu Račicku. Moksleiviai turėjo galimybę susipažinti su rašytoju, išklausyti biografiją ir įdomių pasakojimų apie savo karjerą bei knygas.

3a klasėje mokosi rašytojo anūkas, kuris siunčia savo seneliui padėką, kad aplankė Vilniaus Taikos progimnazijos trečiokus ir pravedė […]

TAIKOS PROGIMNAZIJOS 5 KLASIŲ MOKINIŲ „KVADRATO“ VARŽYBOS

2017 m. spalio mėnesį Taikos progimnazijos sporto salėje vyko 5 klasių kvadrato varžybos, kurių tikslas išsiaiškinti stipriausią mokyklos komandą, populiarinti sportą mokinių tarpe.

Finalas, kuriame nestigo emocijų, vyko spalio 18 d. Jame dėl III vietos kovojo 5A ir 5B komandos, pogrupiuose užėmusios antrąsias vietas, o dėl I vietos kovojo komandos pogrupiuose užėmusios pirmąsias vietas 5E […]

Bendra malda su vaikais Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje

Spalio 15 d. su 5f klasės mokinių grupele dalyvavome Šv. Mišiose Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje. Džiaugiuosi, kad vaikai aktyviai įsitraukė į Šv. Mišių liturgiją, skaitė skaitinius, nešė atnašas, giedojo giesmes, aktyviai atsakinėjo į kunigo užduodamus klausimus.

Kunigas Marius pakvieti vaikus dažniau ateiti į bažnyčią, būti aktyviais savo parapijos nariais. Smagu, kad mokiniai sekmadienio popietę praleido […]

Netradicinės IT būrelio pamokos vedamos 7-ų kl. mokinių

Spalio mėn. 4 kl. neformalaus ugdymo pamokų metu  7a klasės mokinės R. Savkinaitė ir E. Pušklevičiūtė vedė du užsiėmimus, kurių metų pristatė virtualios realybės programavimo aplinką CoSpaces. Mokiniai pamėgino sukurti savo pilį su žmonėmis, juos judinti ir pritaikė kitus efektus. 4-okams labai patiko užsiėmimai, kupini užsidegimo veiklą jie taip pat tęsė ir namie.

IT vyr. […]