Projektai 2013 m.

2013 m. Taikos progimnazijos projektai:

2013 m. Taikos progimnazijoje pradėtas įgyvendinti Aktyviųjų klasių projektas – jo metu įdiegtos mokymui ir mokymuisi skirtos interaktyvios priemonės, el. turinys bei vykdomi specialūs mokymai pedagogams.

Projektu siekiama skleisti naujos kartos mokymo ir mokymosi sprendimus, didinti jų efektyvumą, kurti inovatyvią ir patirtimi aktyviai besidalinančią mokytojų bendruomenę.

Aktyviųjų klasių projektą inicijuoja leidykla „Šviesa“, bendradarbiaudama su Ugdymo plėtotės centru (UPC), bendrovėmis „Alma littera sprendimai“ ir „Promethean“ bei Mykolo Riomerio universiteto edukologijos instituto mokslininkais. Projekto koordinatorė Vaida Abramonienė.

2013 m. gauta 3000 Lt Šalies mokymo įstaigų bendrų edukacinių veiklų programos „Būkime kartu“ etnokultūrinio ugdymo projektui „Etnografinė Lietuva“. Projektą koordinuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, finansuoja  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Projektas įgyvendinamas 2013 m. nuo rugsėjo 2 d. iki lapkričio 15 d. Projekto koordinatorė Daiva Daubarienė.

2013 m. gauta 1500 Lt vaikų vasaros poilsio programai “Drugelis”. Projekto koordinatorė Daiva Daubarienė.

2013 m. įgyvendinamas projektas, propaguojantis skaitymą – „Biblioteka kuprinėje. Projekto ambasadorė Loreta Sungailienė. Į 5-8 klases atkeliavo spalvotos kuprinės su įvairių žanrų ir skirtingų lietuvių bei pasaulio autorių knygomis. Gegužės mėnesį Taikos progimnazijoje vyko susitikimas su Punsko Dariaus ir Girėno pagrindinės mokyklos ir gimnazijos mokiniais. Spalio mėn. mūsų mokyklos mokiniai lankysis Lenkijoje. Projekto koordinatorė Jadvyga Tumas.