Aplinkosaugos olimpiada

2018 m. lapkričio 20 d. mokykloje buvo organizuota aplinkosaugos olimpiada. Olimpiados organizatorius – ne pelno siekianti Elektronikos platintojų asociacija (EPA), kurios vienas iš veiklos tikslų – visuomenės švietimas apie elektroninių prietaisų, tapusių atliekomis, saugų ir tinkamą rūšiavimą. Nacionalinės aplinkosaugos partneriai: Kauno technologijos universitetas ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacija.

Olimpiadoje dalyvavo 7-8 klasių moksleiviai kurie ruošėsi pagal specialiai olimpiadai skirtą metodinę medžiagą. Klausimyną sudarė 30 klausimų. Klausimai kiekvienam moksleiviui buvo pateikiami atsitiktiniu eiliškumu iš klausimų banko. Klausimynas buvo sudarytas pagal šias temas: atliekų rūšiavimas, energijos taupymas, globalinės problemos, žiedinė ekonomika, „0 atliekų“ filosofija.

Olimpiados užduočių sprendimas bus vykdomas elektroninėje platformoje, Kauno technologijos universiteto virtualioje aplinkoje.

Geografijos vyr. mokytoja Aušra Šidlauskienė