5C klasė drauge su Tėveliais Kalėdas šventė Kauno aviacijos muziejuje

Gruodžio 15 dieną – šeštadienį – 5c klasės moksleiviai, jų auklėtoja, lietuvių kalbos vyr. mokytoja  R. Mikolaitytė  ir tėveliai lankėsi Kauno aviacijos muziejuje ir šventė Kalėdas.

Senajame Aleksoto areodrome  sutiko sraigtasparniu atskridusį Kalėdų  senelį, dalyvavo edukacijoje ir šventinėje programoje, gavo dovanėlę.

Tėveliams tuo metu buvo suorganizuota labai įdomi ekskursija po aviacijos muziejų, įsikūrusį senojo oro uosto pastate.

Įspūdžiais ir šventine nuotaika buvo apdovanoti visi – suteikta galimybė apžiūrėti lėktuvėlius, sklandytuvus, netgi pasijusti pilotais.

Aplankėme Prisikėlimo bažnyčią, ypač gražus Kauno vaizdas atsivėrė nuo bažnyčios stogo, vykome prie Kauno pilies ir Laisvės kario skulptūros, pasivaikščiojome po Santakos parką.

Svarbiausias objektas senamiestyje – gražuolė eglė Rotušės aikštėje ir Kalėdų mugė. Pasidžiaugėme Kalėdų nuotaika ir laimingi grįžome į Vilnių.

Esame dėkingi Daumanto Noreikos tėveliui Auktumui už šią nuostabią išvyką, nes klasės bendruomenė  formuojasi  tik bendrų švenčių, kelionių metu. Manome, kad ši pirma klasės bendruomenės išvyka tikrai bus ne paskutinė.

5c klasės auklėtoja, lietuvių kalbos vyr. mokytoja R. Mikolaitytė