Susitikimas su rašytoja Kazimiera Kazijevaite

Gegužė 15 d. įvyko susitikimas su vaikų rašytoja Kazimiera Kazijevaite. Dalyvavo 5 b, 5c klasių mokiniai, kūno kultūros mokytojos R. Baronienė, V. Tupčiauskienė, lietuvių kalbos mokytoja R. Mikolaitytė ir informacinio centro vedėja J. Tumas. Susitikimo metu rašytoja Kazimiera Kazijevaite, pristatė naujausią savo knygą vaikams „Mano sesė ir aš“,kuri šįmet pateko į Metų knygos rinkimų akcijos knygų vaikiškos penketuką. Knygoje „Mano sesė ir aš“. Autorė pasakoja apie dviejų sesučių Saulės ir Godos gyvenimą. Kaip daugybei kitų vaikų  joms kyla daug nelengvų klausimų. Ar tikrai tėtis visados bus kartu? Kurią iš sesių jis labiau myli? Kas atsitinka šuneliui po mirties? Kodėl ši mergaitė tokia keista ir kaip su ja susidraugauti? Pavydas, vaikų konkurencija šeimoje, senatvė, mirtis knygoje „Mano sesė ir aš“ nagrinėjamos temos, tačiau autorė apie tai kalba labai šviesiai ir subtiliai. Tokią knygos atmosferą padeda sukurti ir dailininkės Linos Kusaitės iliustracijos. Moksleiviai rašytojai užduodavo klausimų.

Dėkojame rašytojai už bendradarbiavimą ir turiningus renginius mokiniams.

Organizatorė informacinio centro vedėja J. Tumas