PAMOKA NETRADICINĖJE APLINKOJE LRT – IŠ ARTI IR TOLI…

Šių metų spalio 10 dieną, pasibaigus penktai pamokai, 8b klasės mokiniai, lydimi bibliotekos vedėjos ir klasės auklėtojos, patraukė LRT (Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos) link. Būtent čia jiems buvo organizuota pamoka „LRT- iš arti ir toli…“ Pamoka netradicinėje aplinkoje vyko siekiant keleto tikslų ir uždavinių. Kūrybinių gebėjimų lavinimas, kultūrinio akiračio plėtimas, karjeros ugdymas, etninių, pilietinių vertybių stiprinimas yra pamatai vykdytai veiklai. Atvykę į LRT, mokiniai lankėsi įvairiose studijose, muziejuje, apžiūrėjo skirtingų laikotarpių eksponatus, klausėsi ekskursijos gido istorinių pasakojimų, susipažino su darbo LRT  specifika. Grįžę į namus rašė straipsnius, ėmė interviu, kūrė filmą.

Gražiausios akimirkos pamokos netradicinėje aplinkoje užfiksuotos nuotraukose. Jos byloja apie nepakartojamą mokinių patirtį.

Lietuvių kalbos mokytoja N. Narusevičiūtė