METŲ KNYGOS RINKIMAI 2019

Informacinio cento vedėja J. Tumas dalyvavo akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019“. Pagal užpildytą paraišką buvome atrinkti dalyvauti akcijoje ir gavome paauglių knygų komplektą. Džiaugiamės ne tik tuo, kad gavome dovanų,  bet džiaugiamės šia gražia akcija, kuri skatina vaikus skaityti, susipažinti su naujai išleistomis knygomis, dalintis skaitymo džiaugsmu. Tuo pačiu siekiame, kad mokiniai gautų kuo naujesnę literatūrą, susipažintų su žymiausiais rašytojais.

Informacinio centro vedėja J. Tumas mokiniams pristatė knygų penketuką:

1. Ilona Ežernytė „Skiriama Rivai“
  2. Vytautas Landsbergis „Žalčių karalienė“
  3. Audronė Meškauskaitė „Istorijos skanėstai“
  4. Kotryna Zylė „Sukeistas“.

„Metų knygos rinkimai“ – dar vienas būdas skatinti mokinukus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą, patrauklų užsiėmimą.

Daugiau informacijos apie akciją „Metų knygos rinkimai“ galima rasti šiuo adresu

Informacinio centro vedėja J. Tumas