Nuotolinio mokymo aplinka – Classroom

Prisijunkite prie „Google Classroom“ aplinkos naudodami „@taikos.lt“ vartotojo vardą ir slaptažodį.
Moksleivio vartotojo duomenis turėjote gauti iš klasės mokytojo. Patogiausia jungtis per www.gmail.com

Jei naudojate telefoną ar planšetę per GOOGLE PLAY atsisiųskite programėles: classroom, meet, google dokumentus.

Svarbu, kad naudojantis meet, classroom, būtų prisijungta tik prie moksleivio paskyros, visos kitos google paskyros turi būti atjungtos. Ir labai dažnai nepavyksta prisijungti, nes vedama ne @taikos.lt, o @gmail.com. Įsidėmėkite, kad moksleivio paštas sudarytas iš jo vardo, taško ir pavardės, be lietuviškų raidžių, pvz.: vardas.pavarde@taikos.lt

Jei mokinys pamiršo pašto slaptažodį, reikia rašyti pranešimą adresu – erika.matematika@taikos.lt. Pranešime reikia nurodyti mokinio vardą ir pavardę.

Įvedus kurso kodą atsiras dalyko aplankas ir iš naujo įvedinėti kurso kodo daugiau nereikės tam dalykui.

Jei norite darbą įkelti iš kompiuterio