Anglų kalbos pamoka – interviu

Šių metų kovo 16 dieną 6c ir 6d klasės mokiniai dalyvavo pamokoje, skirtoje Airijos nacionalinei šventei – Šv. Patriko dienai. Smagu, kad šią šventinę temą sugebėjome suderinti su rašto užduotimi, kuriai mokiniai pasiruošė iš anksto rinkdami medžiagą, svarstydami, kurias savo žinias ir gebėjimus panaudos rašydami straipsnį. Pati pamoka organizuota spaudos konferencijos principu.

Pamokoje svečiavosi Airijos ambasadoriaus Lietuvoje pavaduotojas ponas David Martin Conway. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę pateikti jam aktualių klausimų, susijusių su jo rašto užduoties tema. Netrukus, kai mokiniai parašys teminius straipsnius, paskelbsime geriausius jų darbus, o kol kas dalinamės pamokos akimirkų nuotraukomis.

Karantinas ne tik panaikino galimybę laisvai judėti, bet ir suteikė laisvę naudojant informacines technologijas atverti vartus į platų pasaulį, o anglų kalbos mokėjimas suteikia dar daugiau galimybių pažinti, išmokti, patirti.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Kristina Greičienė