8 kl. siuvinėtų atvirukų paroda „Sveikiname su Šv. Velykom!“

Šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė, neįsivaizduojamos be margučių, sočiais patiekalais nukrauto bei žaliuojančia beržo šakele papuošto stalo, žaidimų, burtų. Tačiau jau antrus metus Velykos – be galimybės jas švęsti su būriu artimųjų.

Taikos progimnazijos aštuntokai nuotolinėse technologijų pamokose  simegrafijos būdu siuvinėjo velykinius atvirukus. Jų nuotraukomis dalindamiesi jie nori pradžiuginti ne tik artimuosius, bet ir visą Taikos progimnazijos bendruomenę. Drauge su mokytoja jie sveikina Jus ir linki:

Tegul į Jūsų namus atėję švelnūs saulės spinduliai, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, kartu su velykiniais margučiais atneša Jums stiprybę, meilę ir džiaugsmą. Tegul kartu su pavasario saule ir šventomis Velykomis į žemę sugrįžta gyvenimas ir džiaugsmas. Tegrįžta jis ir į Jūsų namus, ir į Jūsų širdis!

Gražių Jums Šv. Velykų!

Technologijų vyr. mokytoja L. Kamarūnienė