5-8 klasių moksleivių meninio skaitymo konkursas

„Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį“ (V. Tekerėjus). Šių gražių jausmų vedami, vasario 9 dieną mūsų progimnazijos skaitovai susirinko į nuotolinį 5-8 klasių moksleivių meninio skaitymo konkursą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Poeziją ir prozą skaitė gausus būrys skaitovų – net 29 mokiniai, kuriuos ruošė 5-8 klasių lietuvių kalbos mokytojos. Džiaugiamės ir didžiuojamės visais skaitovais. Jie buvo puikiai pasiruošę, gebėjo perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką ir mintį. Raiškus, meniškas, jautrus skaitovų žodis suvirpino mokytojų širdis.

Skaitovus vertino progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Daubarienė, bibliotekos vedėja J. Tumas, lietuvių kalbos mokytojos: N. Narusevičiūtė, V. Balčiūnienė, R. Kireilienė, R. Mikolaitytė, G. Raudonienė ir I. Bagdonienė.

Pirmoji vieta 5-6 klasių koncentre skirta Rugilei Giedrytei (6d kl.), antroji – Kamilei Kvietkauskaitei (6e kl.), trečioji – Saulei Bernatonytei (6d kl.) ir Karinai Gusarovaitei (6d kl.).

7-8 klasių koncentre pirmoji vieta atiteko Saulei Gečiūtei (7e kl.), antroji – Margaritai Korlaitei (7e kl.), trečioji – Olivijai Krikščiukaitytei (7d kl.).

Dėkojame visiems skaitovams (visi dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais, o laimėtojai – diplomais) ir tikimės, kad Rugilei Giedrytei ir Saulei Gečiūtei, atstovaujančioms mūsų mokyklai, Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurso etapas bus sėkmingas. Sėkmės!

Lietuvių k. mokytojos Inga Bagdonienė ir Greta Raudonienė