8b ir 8c klasės Karjeros ugdymo dieną lankėsi Mykolo Riomerio universitete

Birželio 16 dieną – Karjeros ugdymo dieną – 8b ir 8c klasės drauge su auklėtojomis, prancūzų kalbos vyr. mokytoja Neringa Žukauskiene, lietuvių kalbos vyr. mokytoja Renata Mikolaityte, bei technologijų vyr. mokytoja Laima Kamarūniene lankėsi Mykolo Riomerio universitete.

Apžiūrėjome biblioteką ir keletą skaityklų, buvome supažindinti su studentų mokymosi realijomis, moksleiviai domėjosi, kokias knygas skaito būsimieji teisininkai, kur ir kaip ruošiasi egzaminams.

Apvaikščiojome universiteto patalpas, sėdėjome net dvejose auditorijose, klausėmės paskaitos „Lietuvos teismai“.

Aštuntokai domėjosi, kaip tapti teisininku, po to teisėju, ko moko VMR universitete.

Įspūdžius aptarėme jaukiame universiteto kiemelyje, tikrai bus žmonių, kurie po ketverių metų mokysis šioje aukštojoje mokykloje.

8c klasės auklėtoja, lietuvių kalbos vyr. mokytoja R. Mikolaitytė