Sporto šventė

Birželio 14 d. mokyklos stadione vyko 5-6 kl. sporto šventė. Vaikai dalyvavo įvairiose nuotaikingose estafetėse, rungėsi estafetiniame bėgime, sužaidė finalines kvadrato varžybas. Estafetiniame bėgime tarp penktų klasių nugalėtojais tapo 5d kl., tarp šeštų klasių nugalėtojai – 6f kl. Kvadrato varžybose geriausiai pasirodė 5d kl. berniukai ir 5e kl. mergaitės, šeštų klasių komandos buvo mišrios ir nugalėtoja tapo 6c kl. Sporto šventės metu visi laimėtojai buvo viešai pagerbti ir apdovanoti.
Birželio 15 d. mokyklos stadione vyko 7-8 kl. sporto šventė. Mokiniai taip pat dalyvavo smagiose estafetėse, rungėsi estafetiniame bėgime, septintokai bėgo  trumpą nuotolį 60 m., aštuntokai šoko į tolį įsibėgėjus. Estafetiniame bėgime tarp septintokų geriausiai pasirodė 7f kl., o tarp aštuntokų – 8d kl. Trumpo nuotolio bėgime nugalėtoja tapo 7c kl. mokinė Raminta Lauciūtė ir 7d kl. mokinys Danielius Rigelskis. Šuolyje į tolį nenugalimas buvo 8b kl. mokinys Karolis Šeškus ir 8c kl. mokinė Agnė Jokubauskaitė. Sporto šventės vinimi tapo visų klasių ir mokytojų dalyvavimas automobilio traukime. Tai suteikė visiems daug įsimintinų emocijų, linksmų akimirkų. Visi šventės nugalėtojai buvo taip pat pagerbti ir apdovanoti.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Paulauskienė

Pradinių klasių sporto šventė (nuotraukos K. Pakalniškytė)