Sveikinimas

Mieli mokytojai, mokiniai, tėveliai,

Kiekvienas iš mūsų turime unikalią galimybę įtakoti šalies ateitį. Valstybės ateitį per jauną žmogų. Per jo sąmonę, meilę, žinias, atsidavimą.

Ir visa tai – mūsų visų kasdienis darbas.

Mokytojų pasirinkimas ugdyti mūsų vaikus, nors ir reikalaujantis neišsemiamos kantrybės bei jėgų, yra neįkainuojamas. Tai dovana kiekvienam iš mūsų.

Mokinio pagarba Mokytojui bei Tėvams, pareiga, atsakomybė, siekis pažinti, išmokti – tai dovana pačiam sau ir neišmatuojamas džiaugsmas visiems.

Tėvų meilė, kantrybė ir suvokimas, kad viskas yra mūsų pačių rankose – tai dovana vaikui, mokyklai ir šalies ateičiai.

Kiek daug mes galime kartu! Kiek daug mes galime padėdami vienas kitam.

Sveikindama su Rugsėjo 1-ąja linkiu neblėstančio prasmės jausmo, džiuginančio pažinimo kelio, neišsemiamo noro siekti tikslų, drąsos bei ištvermės žengiant naujų mokslo metų taku!

Pagarbiai

Progimnazijos tarybos pirmininkė Vaida Jakštonienė