Elektroninė knygų skaitykla „Vyturys“

Kviečiame mokinius ir jų tėvelius registruotis elektroninėje knygų skaitykoje www.vyturys.lt

Registruojantis reikia:

Atverti tinklalapį www.vyturys.lt

Paspausti mygtuką registruotis:

Atsivers dialogo langas, kuriame reikia įrašyti savo (jei neturite tėvelių) elektroninį paštą ir slaptažodį (jį reikės atsiminti, kad vėliau galėtumėte patekti į elektroninę biblioteką). Tuomet spustelkite mygtuką TOLIAU.

Tuomet jei esate mokinys ar mokytojas ir pats kuriatės paskyrą spauskite mygtuką KITI SKAITYTOJAI, o jei  už jus registruoja tėveliai su savo elektroniniu paštu paspauskite TĖVAI.

Tuomet vėl spustelkite mygtuką TOLIAU.

Dabar įrašykite savo (o jei registruoja tėveliai vaiko vardą), amžių ir dovanos kodą. Mūsų mokyklos dovanos kodas yra https://vyturys.lt vntaikos. Tuomet paspausite REGISTRUOTIS.

Puiku, paskyrą sukūrėte, tad nuo šiol galėsite skaityti knygas ir kompiuteryje, ir telefone, ir planšetiniame kompiuteryje.

Dabar beliko prisijungti ir skaityti. Į visus klausimus dėl kilusių nesklandumų registruojantis ar prisijungus galite kreiptis į bibliotekos vedėjas.

Gero skaitymo