3b ir 3c nuotolinės edukacinės pamokos iš Klaipėdos laikrodžių muziejaus

Pirmoje dalyje vaikai sužinojo apie senovinius laikrodžius, kaip jais naudotis ir kaip galima pasigaminti laikrodį patiems.

Klaipėdos laikrodžių muziejus įkurtas 1984 m. Pagal savo specifiką tai vienas iš retesnių muziejų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Muziejuje eksponuojami senovinių kalendorių, saulės, vandens, ugnies, smėlio laikrodžių originalai, modeliai ir kopijos-rekonstrukcijos, XVII–XX a. mechaninių laikrodžių originalai. 1999 m. įkurtas „Laikrodžių muziejaus švietimo centras“. Turima medžiaga leido muziejaus darbuotojams parengti įvairių edukacinių programų. Jos yra tiesiogiai susijusios su mokyklose dėstomų mokomųjų dalykų (istorijos, fizikos, astronomijos, dailės, etnokultūros) programomis. Laikrodžių muziejaus edukacinės veiklos tikslai yra šie: Prisidėti gilinant vaikų žinias, įgytas mokykloje, padėti muziejaus lankytojams suprasti mus supančius gamtos reiškinius, pajusti, koks brangus yra laikas ir kaip jį reikia tikslingai naudoti.

Pradinių kl. vyr. mokytoja Jūratė Vlasovienė