Priėmimas į mokyklą

2021/2022 MOKSLO METAMS PRAŠYMAI BUS PRIIMAMI

NUO 2021 M. KOVO 1 D. IKI 2021 M. GEGUŽĖS 31 D.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu, prašymai priimami savivaldybės elektroninėje prašymų registravimo sistemoje adresu http://svietimas.vilnius.lt

Patvirtintas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2021 m. vasario 17 d.  sprendimas Nr. 1-874

PRIĖMIMO Į VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠAS

Priėmimo komisijos darbo tvarkos aprašas

Klasių vadovų skyrimo aprašas

Iteraktyvus žemėlapis, kuriame įvedę deklaruotą gyvenamosios vietos adresą ir klasę, į kurią eis vaikas, matysite priskirtą adresui mokyklą.

KOVAS – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ

Kovą „Vaikų linija“ skelbia Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ, šiemet kviesdama visuomenę sutelkti dėmesį į patyčias virtualioje erdvėje. Kas trečias tėvas teigia nežinantis, kaip reikėtų reaguoti, jei jo vaikas susidurtų su patyčiomis internete. „Vaikų linija“ kartu su partneriais pristato socialinę kampaniją „Internete BE PATYČIŲ“, kuria siekia suteikti reikalingų žinių suaugusiems ir vaikams, kaip tinkamai elgtis, susidūrus su elektroninėmis patyčiomis.
Daugiau informacijos čia.