Programa „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“. Mokinių projektas

7b mokiniai, mokytojos Živilė Šiškienė ir Lina Sivoj tyrinėjimo projekte „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ pradėjo dalyvauti lapkričio 8-ąją dieną. Per patį pirmąjį susitikimą ir planavimo sesijas patys mokiniai bandė išsikelti tyrinėjimo klausimą dalyvaudami įvairiose kūrybinėse veiklose.

Klasei pasirodė svarbus klausimas: „Kaip mums pažinti vienas kitą?“ Mokiniai nusprendė kurti kortelių žaidimą. Per įgyvendinimo sesijas sausio 12-ą dieną klasė vyko į stalo žaidimų klubą „Rikis“, o sausio 22-ą dieną  mokykloje septintokai turėjo susitikimą su žaidimų kūrėju Dmitrijumi Babičiumi. Svečias pasidalino praktine kortelių žaidimo kūrimo dalimi. Iki vasario 22 d. buvo mokinių sukurti 4 atskiri žaidimai. Kovo 26-ąją baigiamajame renginyje 7b klasės mokiniai žaidimus pasiūlė išbandyti šeštokams, savo tėveliams, mokytojams ir progimnazijos administracijai.

7b klasės auklėtoja ir fizikos vyr. mokytoja Lina Sivoj