Edukaciniai konkursai „Olympis 2019 – Rudens sesija“

Lapkričio mėnesį vyko edukaciniai lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, biologijos, geografijos, istorijos, informacinių technologijų, fizikos ir chemijos konkursai „Olympis 2019 – Rudens sesijaׅ“.

1–8 klasių mokiniai sudalyvavo 67 konkursuose.

Džiaugiamės jų pasiekimais ir apdovanojimais!

Lietuvių kalba

I laipsnio diplomais apdovanoti 8 mokiniai, II laipsnio – 5 ir vienas mokinys gavo  III laipsnio apdovanojimą.

Anglų kalba

I laipsnio diplomais apdovanoti 10 mokinių ir vienas II laipsnio apdovanojimas.

Matematika

I laipsnio diplomais apdovanoti 8 mokiniai, II laipsnio – 8 ir trys mokiniai gavo III laipsnio apdovanojimus.

Biologija

I laipsnio diplomais apdovanoti 2 mokiniai, II laipsnio – 4 ir trys III laipsnio apdovanojimai.

Informacinės technologijos

I laipsnio diplomais apdovanoti 2 mokiniai, II laipsnio – 4.

Istorijos

II laipsnio diplomais apdovanotas vienas mokinys, ir trys III laipsnio apdovanojimai.

Geografijos

Du mokiniai apdovanoti III laipsnio diplomais.

Fizikos

Vienas II laipsnio apdovanojimas.

Šešiems mokiniai už puikius rezultatus anglų kalbos, lietuvių kalbos ir matematikos konkursuose įteikti medaliai.

Biologijos mokytoja metodininkė R. Žukauskienė