MOKINIŲ DARBELIŲ PARODA

Gruodžio 15 dieną mūsų mokykloje vyko 6-7 klasių moksleivių darbelių paroda.

Remdamiesi tautodailės tradicijomis, šeštokai siuvinėjo kryželio technika ir išsiuvinėtais motyvais puošė pasiūtus aromatinius arba dovanų maišelius. Pamokose nagrinėjome rinktines tautines juostas, rinkomės iš jų raštų motyvus, piešėme ir siuvinėjome kryželio technika. Moksleiviai pasiuvo gražius maišelius, į juos galima sudėti mažas dovanėles arba suberti kvapnius džiovintus augalus.

Septintokai mokėsi simegrafijos siuvinėjimo technikos ir išsiuvinėjo daug Kalėdinių atvirukų, kuriais galės pasveikinti artimuosius ir draugus.

Tekstilės darbuose dar mokėmės rišti makrame mazgus. Moksleiviai surišo įvairias draugystės apyrankes, kuriomis galima pasipuošti patiems arba padovanoti draugui.

Technologijų mokytoja Birutė Jarumbavičienė