Padėka už dovanotas knygas

Nuoširdžiai dėkoju mokiniams ir tėveliams, prisidėjusiems prie kalėdinės akcijos. Pagrindinis bibliotekos „veikėjas“ – knyga.

Šių metų akcijos šūkis: „Šventinis gerumas kartu su knyga.“ Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai – ne tik aktyvūs skaitytojai, bet ir dosnūs:  nusipirktas ir perskaitytas knygas labai dažnai padovanoja mokyklos bibliotekai.

Dovanotos knygos praturtina turimą knygų fondą ir sudaro platesnes galimybes mokinių ugdymui ir tobulėjimui.

Biblioteka praturtėjo net 350 egz. knygų. Gavome daug naujų, tvarkingų, reikalingų, vertingų, įdomių knygų. Ačiū visiems dovanojusiems! Ačiū už gerumą!

Nuoširdžiai sveikinu visą Vilniaus Taikos progimnazijos bendruomenę su artėjančiomis šventėmis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Linkiu ramių ir jaukių švenčių su artimaisiais, sveikatos, stiprybės ir santarvės ateinančiais 2022-tais metais.

Informacinio centro vedėja J. Tumas