Renginys Europos dienai paminėti „Europos šaukliai“

2022 m. gegužės 5 dieną mūsų progimnazija buvo pakviesta dalyvauti Europos  dienos  minėjime Žemynos gimnazijoje.

Į renginį vyko Simas Budrys (7e), Gerda Prusevičiūtė (7e), Artur Rodz (8c), Milgeidas Aleksandravičius (8e) ir Motiejus Valčiukas (8d). Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su gimnazijos erdvėmis ir veiklomis.

Renginį „Europos šaukliai“ vedė teatro klasės mokytoja ir mokiniai, tai jame netruko įvairių įtraukiamųjų žaidimų. Pagrindinis renginio akcentas buvo viktorina. Renginyje dalyvavusių keturių mokyklų mokiniai buvo  suskirstyti į mišrias komandas. Viktorinos metu komandos atsakinėjo į klausimus iš istorijos, meno, geografijos ir Europos Sąjungos temų.

„Šis renginys buvo smagus, nes visada norisi sužinoti daugiau įdomios informacijos. Gera idėja buvo visų mokyklų mokinius sumaišyti skirtingose komandose, tai leido bendrauti su bendraamžiais iš kitų mokyklų. Atmosfera buvo labai linksma, daug juoko. Manu, kad reiktų daugiau tokių susibūrimų, kur galima pasisemti naujos patirties“ – savo mintimis po renginio dalinosi Simas Budrys.

Geografijos vyr. mokytoja Aušra Šidlauskienė,

istorijos mokytojas Algis Bitautas