Vilniaus mokyklų žaidynių trikovės varžybos

Balandžio 27 dieną vyko Vilniaus mokyklų žaidynių trikovės varžybos, 2012 metų gimimo ir jaunesnių mokinių. Taikos progimnazijos mergaičių ir berniukų komandos iškovojo pirmąją vietą ir gavo teisę varžytis Lietuvos finalinėse varžybose, kurios vyks gegužės 12 dieną Utenoje. Trikovės varžybose atstovavo 4a klasės mokiniai: Saulė Skukauskaitė, Matas Babarskas, auklėtoja Alvydė Vinkevičienė. 4b klasės mokiniai: Austėja Dabužinskaitė ir Sabastjan Miliunec, auklėtojos Katerina Masevičienė/Aleksandra Staselytė. 4c klasės mokinė: Miglė Ramaneckaitė, auklėtoja Inga Labanauskienė. 4d klasės mokiniai: Robertas Tamulionis, Edvinas Balčiūnas, Gija Anisimovaitė, Ignė Aleinikovaitė, auklėtoja Kristina Žižienė.

Austėja Dabužinskaitė iškovojo pirmą vietą asmeninėje įskaitoje. Gija Anisimovaitė ir Sabastjan Miliunec iškovojo trečią vietą asmeninėje įskaitoje. Komandų vadovai Violeta Tupčiauskienė ir Vaidas Lukaševičius.