Nacionalinis geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

2024 m. sausio 27 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO įvyko geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.

Konkursą organizuoja Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, kartu su tarptautine turizmo paroda ADVENTUR 2024.

Konkurso dalykinis turinys apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio kontekstą, užduotys buvo pateiktos patrauklia vaizdų forma per aplinkosaugos, darnaus vystymosi, atsakingo vartojimo, turizmo išteklių įvairovės ir skatinimo aspektus.

Konkurse dalyvavo 504 mokiniai iš 6-8 klasių. Mūsų mokyklą atstovavo: Liubertas Pijus (6b), Ivanauskas Joringis (6b), Šilko Normantas (6b), Litvinas Ingas Kęstutis (7a), Savickas Simonas (8f), Dapkūnas Adomas (8f), Anulis Matijus (8f).

Geografijos mokytoja metodininkė Aušra Šidlauskienė