Padėka progimnazijos bendruomenei

Gerbiami Bendruomenės nariai,

dėkojame Jums, kad skiriate 1,2% sumokėto pajamų mokesčio dalį „Taikos“ progimnazijai ir padedate kartu kurti saugią ir modernią ugdymosi aplinką. 2023 metais surinkta 1,2%  gyventojų pajamų mokesčio suma – 7320 Eur.

Lėšos buvo panaudotos valgyklos remontui  – perdažytos sienos, nupirkti nauji stalai ir kėdės. Džiaugiamės, kad dabar bendruomenės nariai gali valgyti tvarkingoje ir jaukioje valgykloje.

Šiais metais planuojame surinktas lėšas skirti mokyklos bendrų erdvių gerinimui – įrengti patogesnes, modernesnes  poilsio zonas mokiniams. Įsipareigojame, kad Jūsų skirtos paramos lėšos bus panaudotos tikslingai.

Prašytume skirti 1,2% nuo pajamų mokesčio dalį progimnazijai užpildant prašymą FR0512 formos 05 versiją elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Pildant prašymą būtinai nurodykite Vilniaus „Taikos“ progimnazijos kodą – 195007889.

Pagarbiai

Vilniaus „Taikos“ progimnazijos administracija