Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių draugiškos žaidynės „Būkime draugais“

Kovo 27d. Vilniaus „Taikos“ progimnazijoje įvyko. Vilniaus „Taikos“ progimnazijos, Vilniaus „Pelėdos“ pradinės mokyklos ir Vilniaus Medeinos pradinės mokyklos 3-4 klasių mokinių komandos smagiai ir prasmingai leido laiką kalbėdami apie draugystę. Vaikai artimiau susipažino vieni su kitais, atrasdami bendrumų ir skirtumų.  Mokiniai turėjo galimybę prisiminti įvairias emocijas, jas suvaidinti ir atpažinti. Atliktos užduotys skatino mokinių kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi.

Džiaugiamės mokinių pagarbiu bendravimu ir sklandžiu tarpusavio bendradarbiavimu atliekant užduotis. Dėkojame Vilniaus „Pelėdos“ pradinės mokyklos socialinei pedagogei Mildai Kryžanauskienei, psichologei Neringai Kačkienei ir Vilniaus Medeinos pradinės mokyklos socialinei pedagogei Aušrai Juzėnienei už mokinių paruošimą ir dalyvavimą draugiškose žaidynėse „Būkime draugais“.

Socialinė pedagogė Janina Ovčinikova ir psichologė Angelė Ruseckienė