Vilniaus miesto mokyklų 6 klasių anglų kalbos konkursas „ANGLOPEDIA VILNENSIS“

2024-04-11 d. Vilniaus „Taikos“ progimnazijoje vyko Vilniaus miesto mokyklų 6 klasių anglų kalbos konkursas „ANGLOPEDIA VILNENSIS“, kuriame savo jėgas tarp bendraamžių išbandė 48 mokiniai iš 27 miesto mokyklų.

Smagu, kad dalyviai galėjo parodyti savo sukauptas žinias ir kompetencijas šešiose srityse: tikrinome mokinių anglų kalbos žodyno turtingumą, gramatikos aštrumą, klausymo, skaitymo įgūdžius, posakių ir frazeologizmų išmanymą bei įvairias kultūrines, geografines bei istorines žinias apie anglakalbes šalis.

Anglų filosofo ir švietimo reformatoriaus Roger Bacon teigimu, kalbų mokėjimas – tai durys į išmintį. Todėl visi dalyviai gali didžiuotis tas duris kiek labiau pravėrę.

Skelbiame ir sveikiname konkurso nugalėtojus:

I vieta – Uosis Ivanauskas iš Vilniaus Maironio progimnazijos, surinkęs 86 taškus (mokinį ruošė anglų k. mokytoja metodininkė Nijolė Aleknienė).

II vieta – Karolis Dumšė iš Vitlio licėjaus, surinkęs 83 taškus (mokinį ruošė mokytoja Beata Rasiulė).

III vieta – Jokūbas Pranaitis iš Vilniaus „Gerosios vilties“ progimnazijos, surinkęs 81,5 taško (mokinį ruošė anglų k. mokytoja metodininkė Jūratė Leite Monteiro).

Su nugalėtojų mokytojais susisieksime asmeniškai ir aptarsime diplomų ir prizų atsiėmimo klausimus.

Kiti rezultatai: Visų dalyvių surinkti taškai

Informaciją paruošė Kristina Greičienė,
Vilniaus „Taikos“ progimnazijos anglų k. mokytoja metodininkė